Навчально-науковий інститут агротехнологій, селекції та екології Спеціальності Дирекція Кафедри Студентська рада Новини Випускники Партнерство між ПДАУ та Helvetas Swiss Intercooperation приносить перші плоди Навчальна практика здобувачів 1 курсу спеціальності 201 Агрономія Комплексна навчальна практика здобувачів спеціальності Садово-паркове господарство Геолого-геоморфологічна складова Комплексної навчальної практики здобувачів освіти зі спеціальності 193 Геодезія та землеустрій Комплексна навчальна практика ІІ здобувачів вищої освіти 2 курсу спеціальності Агрономія Практична підготовка здобувачів 3 курсу спеціальності 201 Агрономія Профорієнтація у ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАУ" На базі Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції імені М.І. Вавилова ІС і АПВ НААН провели День поля Співпраця із компанією Syngenta Науково-практична конференція "Продовольча безпека України в умовах післявоєнного відновлення: глобальні та національні виміри" Співпраця з ТОВ «МОНСАНТО НАСІННЯ» Навчальні практики для здобувачів вищої освіти ННІ АСЕ спеціальностей 201 Агрономія та 202 Захист і карантин рослин у с. Петрівка Полтавського району Вічна пам'ять Герою! Виїзне засідання та інспекція табору перед початком навчальних практик У ННІ АСЕ було відзначено професійне свято День хіміка Олександр Воропін — випускник ПДАУ, керівник територіального підрозділу компанії Syngenta. Христина Коба - випускниця ПДАУ Оксана Остиста - випускниця ПДАУ Дмитро Ванжула - випускник ПДАУ Богдан Удовиченко - випускник ПДАУ Ведмідь Денис - випускник ПДАУ Олексій Четверик - випускник ПДАУ Інформація про зміст навчання Інститут сьогодні Корисна інформація для студентів Відгуки стейкхолдерів Наші партнери Навчально-науковий інститут агротехнологій, селекції та екології Викладачу Випускнику Вступнику Студенту