Адміністративно–господарська частина

ДУБИНКА
Олег Миколайович

проректор з економіки та інфраструктури

 

ШАБЕЛЬНИК
Сергій Сергійович

директор студмістечка ПДАУ

ЧУГА
Василь Миколайович

керівник відділу ремонту
та експлуатації будівель

МЕЛЬНИК
Вадим Васильович

керівник відділу автослужби

 

КОЛОМІЄЦЬ
Валерій Миколайович

керівник відділу теплопостачання

МИКИТЕНКО
Микола Степанович

керівник відділу енергопостачання

КАРАМУШКО
Олексій Борисович

начальник відділу матеріально-технічного
постачання

 

СИМОНЕНКО
Олексій Павлович

інженер з ремонту та експлуатації будівель

 

КОНЕ
Ольга Вікторівна

секретар господарського відділу

 

 

 
Адміністративно-господарська частина (АГЧ) є об’єднанням структурних підрозділів, відповідальних за господарське забезпечення навчального процесу, безперервну роботу інженерних систем та обладнання, побут і відпочинок студентів та співробітників Університету. Нині її очолює проректор з економіки та інфраструктури Олег Миколайович Дубинка.
 
До складу АГЧ входять: відділ ремонту та експлуатації будівель, відділ теплопостачання, відділ автослужби, відділ енергопостачання, відділ матеріально-технічного постачання, студентське містечко, бази навчально-виробничої практики; бази відпочинку; їдальня; гаражі, комори, ангари.
 
У прямому підпорядкуванні проректор з економіки та інфраструктури перебувають: директор студмістечка, керівники всіх відділів, служб, коменданти навчальних корпусів, завідувачі студентських гуртожитків, баз навчально-виробничої практики та відпочинку.
 
Результатом плідної роботи адміністративно-господарської частини Університету є своєчасно підготовлені аудиторний фонд, парк, алеї, зони відпочинку, гуртожитки, їдальня, спортивні майданчики — словом, уся інфраструктура навчального закладу.
 
Загалом господарську частину Університету обслуговує більше 300 працівників, які успішно вирішують проблеми експлуатації будівель, систем холодного та гарячого водопостачання, опалення, наводять лад у навчальних корпусах та гуртожитках, на території та у парковій зоні.
 
Адміністративно-господарська частина співпрацює з деканатами, навчальними та науковими відділами, бухгалтерією, відділом кадрів і громадськими організаціями Університету.