Напрями наукової діяльності - наукові школи

Положення про наукову школу Полтавського державного аграрного університетуї (нова редакція), введеного в дію наказом ректора №251 від 01 вересня 2021 року

Наказ ректора університету №381 від 23 грудня 2021 року "Про введення в дію рішень вченої ради Полтавського державного аграрного університету"

Наказ ректора академіі №11 від 06 лютого 2019 року "Про реєстрацію наукової школи Полтавської державної аграрної академії"

Наказ ректора академіі №72 від 05 квітня 2017 року "Про перереєстрацію наукових шкіл Полтавської державної аграрної академії"

Наукова школа, науковий керівник
Спеціальності
«Розвиток та підвищення ефективності тваринницьких підкомплексів агропромислового комплексу та їх фінансово-кредитне забезпечення»

кандидата економічних наук, професора,
академіка Академії наук вищої освіти України, заслуженого діяча науки і техніки України
08.06.01 – економіка підприємств і форми господарювання
051 Економіка
«Органічне землеробство та екологічні методи захисту рослин»

доктора сільськогосподарських наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, академіка Української екологічної академії наук
Спеціальності:
03.00.16 – екологія  (сільськогосподарські науки)
16.00.10 – ентомологія (сільськогосподарські науки)
«Органічне землеробство»

доктора сільськогосподарських наук, професора, дійсного члена (академіка) Інженерної академії України

06.01.01 – загальне землеробство
16.00.10 – ентомологія (сільськогосподарські науки)
201 Агрономія
«Управління урожайністю і якістю зернових культур ім. Г.П. Жемели»

доктора сільськогосподарських наук, доцента

06.01.09 – рослинництво
«Селекція зернових культур»

доктора сільськогосподарських наук, професора, заслуженого працівника сільського господарства України

06.01.05 – селекція і насінництво
201 Агрономія
«Обґрунтування і розробка концептуальних засад ринкової моделі аграрної економіки, її організаційно-правових форм та механізмів регулювання»

доктора економічних наук, професора, члена-кореспондента Національної академії аграрних наук України, заслуженого працівника освіти України

Спеціальності:
08.00.03 – економіка та управління національним господарством (економічні науки)
08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)
051 «Економіка»
«Аграрний маркетинг»

доктора  економічних наук, професора

08.00.03 – економіка та управління національним господарством
075 Маркетинг
«Методологія та практика сучасного менеджменту»

доктора економічних наук, професора
073 Менеджмент
«Підвищення ефективності публічного управління на місцевому рівні».

доктора наук з держаного управління, професора
Спеціальність:
281 Публічне управління та адміністрування.
 «Проблема організації та обліку використання виробничих ресурсів в агропромислових формуваннях різних форм власності при визначенні стратегії національної продовольчої безпеки України»

доктора економічних наук, професора,
академіка Української Академії економічної кібернетики

051 Економіка