Вступнику

Тут ти знайдеш своє...

Наш університет – один із найстаріших навчальних закладів Полтавщини. За свою майже вікову історію тут підготовлено чимало висококваліфікованих спеціалістів

Випускники університету нині займають керівні посади як в українських, так і в іноземних бізнес-структурах

Руда дівчина тримає зошити

9000+

Студентів наразі навчається

1820

Студентів навчається за державним замовленням

585 000+

Випускників

Чому варто обрати саме нас?

Роботодавці-партнери

У нашому ЗВО теорія нерозривно пов’язана з практикою. Свої теоретичні знання студент може перетворити на справжні компетентності на базі виробничих потужностей підприємств-партнерів Університету. Крім того, це чудовий шанс зробити перший крок у професійній діяльності, розпочати свій трудовий шлях будучи студентом. Важливо, що в Університеті можливе навчання за дуальною формою здобуття освіти.

Дуальна освіта

Закордонна оплачувана практика

Завдяки тісним зв’язкам Університету з широким колом стейкхолдерів, студенти мають змогу не просто здобувати перший досвід в роботі та прокачувати свої навички під час виробничих практик, але й отримувати за це кошти!

Бази практик

Унікальний кампус

Єдиний у Полтаві університетський комплекс на одній огородженій території, який включає 5 навчальних корпусів, 6 гуртожитків, студентський парк, зони для гри у волейбол та футбол, спортивні й тренажерні зали, зону зі свійськими тваринами, 2 їдальні та 4 буфети, зону вільного доступу до Wi-Fi і багато іншого.

Переваги кампусу

13 спортивних об’єктів та секцій

Поле для міні-футболу, спортивний майданчик, спортзал, територія для бігу, більше семи секцій з карате, бойового самбо, гирьового спорту, джиу-джитсу, боксу, рестлінгу, спортивно бальних-танців, спортивна та повітряна гімнастика та ще багато іншого.

Де зайнятись спортом

Студентське самоврядування

Студент в ПДАУ – це особистість яка може і впливає на освітній процес, втілюючи власні проєкти різного спрямування: як наукового так і творчого. Бере активну участь в його покращенні. Реалізується участь в організації студентського життя через діяльність студентського Сенату, який має широке коло повноважень..

Наші лідери

Стипендії та стажування

Діє рейтингова система успішності, відповідно до якої призначається академічна стипендія. Крім того, є можливість отримання підвищеної університетської стипендії за успіхи у навчанні, науці, творчості, громадській діяльності чи спорті.

Детальніше

Реалізація ініціатив та розвиток

У закладі вищої освіти функціонують 6 творчих колективів, 2 з яких мають статус народних «Мал-а-Хіт» і «Ярина» та здобули перемоги на міжнародних конкурсах. Реалізації творчих задумів молоді сприяє дієва мережа студентських інтелектуальних клубів та потужна матеріальна база для розвитку професійного спорту.

Тицяй сюди

Військова підготовка офіцерів запасу

Військове звання офіцера запасу дасть вам можливість: Служити на умовах контракту на посадах офіцерського складу ЗСУ, структур Міністерства внутрішніх справ, Державної служби з надзвичайних ситуацій; працювати в органах державної влади та управління; зробити більш успішну кар’єру за цивільною спеціальністю.

Детальніше

Автошкола

Сьогодні навичка кермувати авто – це не просто можливість забезпечити власний комфорт. Це уміння, яке дозволить розширити свої професійні горизонти, подарує свободу дій та сприятиме підвищенню мобільності. Однією із переваг ПДАУ є наявність власної автошколи, де студенти можуть опанувати навички водіння автомобіля з нуля!

Тицяй сюди
Обери одну з 29 спеціальностей
картинка з зображенням людей

Понад 9 000 студентів

Приймальна комісія працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00

Запитання і відповіді

Мінімальний прохідний бал – Мінімальний прохідний бал – 100 (з кожного предмета в сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання / національного мультипредметного тесту), конкурсний бал - не нижче 130 (бюджет), 100 (контракт).

Університет надає студентам військову освіту за програмою підготовки офіцерів запасу.

На території Університету є 6 гуртожитків.

Після закінчення вступної кампанії на офіційному сайті Університету будуть опубліковані рейтингові списки та списки рекомендованих до вступу.

Так, при працевлаштуванні чи за сімейними обставинами є можливість перейти на індивідуальний графік навчання.

Студенти мають широкі можливості для занять спортом як на аматорському, так і на професійному рівнях завдяки значній кількості та якості спортивних об’єктів.

Так, є можливість навчання за кордоном та отримання «подвійного» диплому. Також є можливість стажування та працевлаштування за кордоном. Ми співпрацюємо з 23 країнами.

Відповідно до Правил прийому з дипломом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра Ви можете вступити на 1 курс скороченого терміну навчання 3 роки; на 2 курс нормативного терміну навчання або на 3 курс нормативного терміну навчання (для молодшого спеціаліста та молодшого бакалавра) за результатами ЗНО/НМТ при конкурсному балі не нижче 100 (контракт).

Приймальна комісія - https://www.pdau.edu.ua/content/pryymalna-komisiya