Студентський Сенат університету

 

 

 

Студентський Сенат Полтавського державного аграрного університету розпочав свою роботу з 2005 року. Це орган студентського  самоврядування, який є добровільним громадським об’єднанням і проводить свою діяльність відповідно до ініціативи студентів. Студентське самоврядування організоване згідно з чинним законодавством України, рішеннями Міністерства аграрної політики та продовольства України, «Положенням про державний вищий навчальний заклад», Законом України «Про вищу освіту», Статутом ПДАУ, Положенням про студентський Сенат Полтавського державного аграрного університету.

 

Метою студентського Сенату університету є захист навчальних, наукових, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних, духовних, спортивних та інших спільних інтересів студентства, формування у нього навичок майбутнього організатора, керівника, лідера.

 

Напрями діяльності студентського Сенату ПДАУ:

 • захист прав та інтересів студентів;
 • підтримка ініціатив з боку студентів, розгляд їх скарг та побажань;
 • допомога у виконанні студентами своїх обов'язків;
 • сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів;
 • участь у організації та діяльності студентських гуртків, товариств, об'єднань та клубів;
 • сприяння створенню відповідних умов для проживання студентів;
 • участь у співробітництві зі студентами інших закладів вищої освіти та молодіжними організаціями;
 • участь у вирішенні питань міжнародного обміну студентами;
 • організація та проведення культурного дозвілля у поза навчальний час;
 • участь у проведенні профорієнтаційної роботи на місцях;
 • організація та проведення волонтерських робіт( Волонтерський центр «ПУЛЬС»);
 • участь у сприянні працевлаштування студентів та випускників.

 

До студентського Сенату на даний час входить 18 делегатів, 6 голів студентської ради факультетів, інституту  та голова студентського Сенату університету, що були обрані на звітно-виборчій конференції університету. Представники студентського самоврядування входять до складу ректорату та вченої ради університету, стипендіальних комісій, також представляють університет на різноманітних всеукраїнських і міжнародних конференціях, форумах, дебатах, круглих столах тощо.

 

 

СКЛАД СТУДЕНТСЬКОГО СЕНАТУ ПОЛТАВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

 


Максим БОБРОВСЬКИЙ

голова студентського Сенату ПДАУ

 
 

Вероніка МЕЛЬНИК

заступниця голови
студентського Сенату ПДАУ

 
 

Юлія ДЯЧЕНКО

секретар студентського Сенату

Анастасія СЕМЕНКОВА

Голова студентської ради навчально-наукового інституту
економіки, управління, права та інформаційних технологій

Валерія СОЛЯНИК

Голова студентської ради навчально-наукового інституту
агротехнологій селекції та екології

Валерія ПІДГОРНА

Голова студентської ради
інженерно-технологічного факультету

Єва ПЛАХОТНА

Голова студентської ради
факультету ветеринарної медицини

Максим РУДЕНКО

Голова студентської ради
факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва

Анастасія ШЕРШЕНЬ

Голова студентської ради
факультету обліку та фінансів

 

 

За час свого функціонування студентський сенат організував чимало цікавих та корисних для студентства заходів.

Щорічними стали такі заходи студентського сенату, як: «Вечір першокурсника», академічний конкурс «Студент року», найчарівніша подія року «Благодійний бал», конкурс краси та грації «Міс Академії», тренінг курс «Школа студентського самоврядування», свято гумору «Кубок ректора з КВН», святкова каша до 9 травня, академічний етап міжнародного мультифестивалю «Студентська республіка» та багато інших. Цікаву інформацію для студентів розміщуємо на веб-сайті академії та у газеті «П’ятачок», а також в соцмережах.

Долучаємось до благодійних акцій таких, як: «Серце до серця», «Живи добром – твори дива», донорська допомога, патронаж ветеранів. За підтримки студентського сенату діє волонтерський центр «ПУЛЬС».
Систематично проводяться зустрічі із ректоратом університету для вирішення проблем студентства. Відповідаємо за поселення студентів у гуртожитки. Проводимо обходи з метою виявлення порушень чи невідповідних умов проживання у гуртожитках.

За ініціативи молодіжних громадських організацій та студентського сенату вищих навчальних закладів м.Полтава, у  2006 році було створено Студентську раду міста Полтави при міській раді. Вона є консультативно-дорадчим органом Полтавської міської ради та її виконавчого комітету з питань молодіжної політики, покликаний сприяти взаємодії міської ради та її виконавчих органів і молоді міста Полтава, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, які впливають на життя молоді та її участь у всіх сферах суспільства в місті. Першим студентським мером міста Полтава став голова студентського сенату Полтавського державного аграрного університету Олег Слизько. Також при Міністерстві аграрної політики та продовольства України діє Об’єднана рада студентського самоврядування, яку очолює аспірантка Полтавського державного аграрного університету Тетяна Бардіна.

Студентський сенат нашого вишу плідно співпрацює з іншими студентськими радами ВНЗ міста та України, а також з Об’єднаною радою студентського самоврядування при Міністерстві аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнською студентською радою, ПООВМГО «Студреспубліка» та іншими молодіжними та громадськими організаціями.

 

Студентський сенат ПДАУ – це група молодих, активних, цілеспрямованих людей, які докладають зусиль аби студентське життя стало цікавішим.

Студентський сенат – своєрідна школа підготовки до дорослого життя.

 

Наші контакти:
36003, м. Полтава,
вул. Сковороди, 1/3.
4 навчальний корпус, каб. 505
Електронна адреса: studsenat@pdau.edu.ua
instagram: sspdau