Спорт

Кафедра фізичного виховання забезпечує фундаментальну наукову, професійну, практичну, організаційно–методичну підготовку. Кафедра розміщується в навчальному корпусі №2, який має ігровий та тренажерний зали, зал аеробіки, зал шейпінгу, зал боротьби.

На території університету розміщені спортивні майданчики: майданчик з вуличними тренажерами, майданчик з пляжного волейболу, спортивний майданчик «Здоров’я».
На кафедрі ефективно функціонують секції з футболу, волейболу, пляжного волейболу, міні-футболу, пляжного футболу, пауерліфтингу, гандболу, легкої атлетики, баскетболу, боротьби, настільного тенісу, гирьового спорту де студенти активно підвищують спортивну майстерність із різноманітних циклічних та ігрових видів спорту, єдиноборств.
 
Навчально–виховний процес на кафедрі забезпечується:
Великої популярності не тільки серед навчальних закладів області, але й України набули змагання на Кубок ректора Полтавського державного аграрного університету, професора Аранчій В.І. з футболу.
 
Упродовж навчального року тривають змагання традиційної спартакіади серед студентів усіх факультетів університету, переможці яких нагороджуються грамотами ректора університету, спортивним інвентарем від профспілкового комітету навчального закладу.
В Полтавському державному аграрному університеті завершилися змагання Кубку ректора з міні-футболу. Збірні команди усіх факультетів активно брали участь. Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів.