![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/9101/bez_ymeny-116.jpg)
Під час зустрічі представників Полтавського державного аграрного університету та працівників компанії «ТермаСтіл», що відбулася 19 липня 2021 року, був підписаний меморандум про співпрацю, у якому передбачене покращення підготовки фахівців маркетингу, менеджменту та економічних спеціальностей.
Компанія «ТермаСтіл» — це виробниче підприємство, що динамічно розвивається, оснащене найсучаснішим виробничим обладнанням і відповідає високим стандартам організації виробництва, тож можливість проходження практики студентами відкриває широкі перспективи для їхнього професійного становлення, оптимізації освітньої програми відповідно до реалій сьогодення.