Студентська рада Навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології

Студентська Рада – ініціатива до розвитку наших студентів

Демянченко Владислав
голова студентської ради ННІ АСЕ
Соляник Валерія
секретар
Цись Карина
заступник голови студентської ради
ННІ АСЕ
Лисенко Владислав
голова комісії преси
Євлаш Влад
голова комісії спорту

ФУНКЦІЇ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ:
  • забезпечення виконання студентами своїх обов’язків як громадянина i студента;
  • сприяння навчальній, науковій та творчій дiяльностi студентів;
  • органiзацiя дозвілля та відпочинку студентів;
  • участь в охороні громадського порядку;
  • сприяння i створення необхідних соціально-побутових умов для студентів університету;
  • здійснення контакту між різними вузами, факультетами  та міжнародної роботи;
  • пропаганда здорового способу життя;
  • захист законних прав та iнтересiв студентів;
  • органiзацiя культурних та освітніх  робіт.
Мабуть, кожен після закінчення школи задавався питанням вибору ЗВО, де матиме змогу здобути освіту, яка допоможе в подальшому житті. Серед багатьох професій як технічних, природничих, економічних, так і багатьох інших дуже складно визначитися в одній. Є багато різних ЗВО, та наші студенти вибрали ПДУА і їм дуже пощастило з цим вибором. Alma-mater відкриває двері до здійснення мрій.

Навчально-науковий інститут агротехнологій, селекції та екології – це найстаріший навчально-науковий інститут, що утворений на базі факультету агротехнологій та екології Полтавського державного аграрного університету.

Становлення його припадає на 1920-ті роки. За цей період у ННІ АСЕ підготовлено понад 8000 агрономів, екологів, фахівців із захисту і карантину рослин. У нашому Навчально-науковому інституті навчаються понад 1000 студентів.

Багато наших студентів є гордістю Університету. Вони беруть участь у наукових конференціях, спортивних змаганнях, роблять внесок у розвиток культури, адже студенти дуже талановиті. І турбується про розвиток цих талантів та досягнення успіхів Студентська Рада ННІ АСЕ.
Саморозвиток та становлення і виконання цілей – наше кредо. Студентська Рада завжди готова прийняти у свій склад усіх студентів ННІ АСЕ, які прагнуть до активного життя, громадської діяльності, розвитку своїх умінь і талантів, реалізації бажань та здійснення мрій.
Задля зближення студентів самоврядування організовує різні тренінги та адаптиви, які проводять кожного року для першокурсників. Як і раніше, представники студентського самоврядування ННІ АСЕ створюють різного роду акції, флешмоби, виставки та конкурси, що сприяють заохоченню студентів до освітнього процесу із задоволенням. Студентське самоврядування – це право і можливість студентів вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав і інтересів студентів, а також брати участь в управлінні вищим навчальним закладом. Студентське самоврядування вузу здійснюється радою студентського самоврядування ЗВО. Проводить зібрання та представляє собою інтереси студентського самоврядування ЗВО голова ради, якого обирають на першому засіданні ради на початку навчального року, методом таємного голосування, терміном на один рік. Студентський деканат знаходиться в першому корпусі на третьому поверсі.

Як представники органів студентського самоврядування ми бажаємо заохотити нашого навчально-наукового інституту до більш активного життя, чому ми можемо посприяти та створити необхідні умови, адже студентські роки – найкращі! Тому потрібно використовувати кожен цей день з користю, пізнанням нових знань та саморозвитком.