ДП «ТОРГОВИЙ ДІМ “МАЯК”» ТОВ «АГРОФІРМА “МАЯК”»

Найкращі завжди з найкращими! Це й не дивно, оскільки в них однаково потужна енергетика, рішучий погляд і палкий вогонь у серці. Переможців об'єднує жага до знань, сміливість, рішучість і вкрай відповідальне ставлення до своєї діяльності. Так само, як Полтавський державний аграрний університет є передовим закладом освіти, наші нові партнери ТОВ «АГРОФІРМА “МАЯК"»  і ДП «ТОРГОВИЙ ДІМ “МАЯК”» ТОВ «АГРОФІРМА “МАЯК”», більш відоме споживачам як продуктова родина РІДНЕ СЕЛО, — лідери у виробництві та розповсюдженні натуральних і корисних харчових продуктів.

8 травня у студентів ПДАУ значно розширилися можливості щодо майбутнього працевлаштування та поглиблення знань і практичного досвіду з обраних спеціальностей, оскільки ТОВ «АГРОФІРМА “МАЯК”» офіційно уклало договір про співпрацю з нашим закладом освіти. Відбулася урочиста зустріч і ретельне обговорення можливих напрямів  співпраці. Від Університету підпис в офіційних документах поставив перший проректор Олександр Галич, від ТОВ «АГРОФІРМА “МАЯК”» — виконавча директорка Світлана Скляренко, а від продуктової родини РІДНЕ СЕЛО — директорка Анна Кулик. Також до зустрічі долучилися представники ТОВ «АГРОФІРМА “МАЯК”»: генеральний директор В'ячеслав Прийма, керівниця служби стратегічного маркетингу  Наталія Прийма та заступник директора з адміністративних питань Юрій Задорожний. Активну участь у роботі взяли й директорка навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій ПДАУ Алла Світлична та директор навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології ПДАУ Микола Маренич.

Після урочистого підписання договорів про співпрацю керівники вказаних підрозділів провели екскурсію для шановних гостей аудиторним фондом нашого Університету, ознайомили з науковою та навчальною базою, зокрема з Центром впровадження Індустрії 4.0.

Вже чимало випускників ПДАУ долучилося до великої та дружньої маяківської родини. Завдяки підписанню договору в нинішніх студентів відкрилися додаткові перспективи для стажування, підготовки та практики на потужній виробничій базі ТОВ «АГРОФІРМА “МАЯК”».