Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Заради підписання важливого для наших випускників меморандуму представники Полтавського державного аграрного університету відправляються у робочі поїздки не тільки теренами Полтавщини, а й до інших регіонів. Зокрема, 19 листопада 2021 року в Києві відбулася робоча зустріч, у межах якої була підписана домовленість із Держспоживслужбою України про двосторонню співпрацю щодо оцінки ризиків у сфері безпечності харчових продуктів і здоров’я тварин.

У документі передбачена співпраця між сторонами з метою розширення знань, взаємної вигоди та спільних інтересів щодо підготовки науково обґрунтованого фундаменту для прийняття рішень у галузі ветеринарної медицини, сферах безпечності харчових продуктів і кормів, здійснення відповідних санітарних заходів.

Діалог між нашими установами забезпечить підвищення якості теоретичних знань і практичних навичок, якими володіють науково-педагогічний колектив і випускники профільних спеціальностей у галузі питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Крім того, здобувачі вищої освіти Полтавського державного аграрного університету матимуть змогу стажуватись у структурі Держпродспоживслужби, зокрема у територіальних органах, ветеринарних лікарнях, лабораторній мережі чи інститутах, а це дає великі можливості студентам набути знання та досвід, отримати професійний старт.