![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/9104/kvart-soft.jpg)
Сучасний світ швидко розвивається, тому для успіху на ринку праці вкрай важливо розумітися на новітніх технологіях, зокрема IT-індустрії. 21 жовтня 2021 року за ініціативи керівництва ПДАУ відбулося підписання меморандуму про науково-технічну співпрацю з ТОВ «Кварт-Софт».
Під час робочої зустрічі із представниками компанії були презентовані види співпраці, визначені пріоритетні напрями спільної роботи щодо впровадження програмних продуктів компанії в навчальний процес здобувачів вищої освіти ПДАУ, передбачені тісна інформаційна підтримка навчального процесу, проведення серії тематичних лекцій і тренінгів.