Argusbiotixgroup

 

 

Компанія є нашим давнім науковим партнером та представниками корпорації «Koch» (США) Майклом Бастеном та Деніелом Раушхольц.


В ході зустрічі обговорили питання щодо напрямків наукового співробітництва та проведення наукових досліджень з вивчення інноваційних продуктів за включення до системи удобрення сільськогосподарських культур.
В роботі взяли участь 
директор інституту Микола Маренич, завідувач кафедри землеробства і агрохімії ім. В.І. Сазанова, професор Сергій Поспєлов, завідувач кафедри рослинництва, професор Володимир Гангур, професори кафедри біотехнології та хімії Ірина Короткова й Тамара Сахно.

 

Представники ННІ АСЕ cпільно з представниками компанії Аргусбайотікс ЮА Олексієм Хворостяним та Сергієм Ковальчуком відвідують сільськогосподарськї підприємства, серед яких  «ЛОС», яким керує знаний в області й далеко за її межами господар О. І. Прокопенко.

У рамках зустічей мова йде про виробничі дослідження інгібіторів азоту на посівах сільськогосподарських культур. Необхідно зазначити, що в господарствах Олександра Івановича впроваджені найсучасніші технології вирощування, його підприємства мають потужне ресурсне й технічне забезпечення, а тому саме в них можливі актуальні й перспективні дослідження. Перебуваючи на території господарства приємно вражаєшся атмосферою, яка направлена на створення нового, досконалого, добротного й надійного виробничого процесу. При цьому відчувається також динамічність розвитку й перспектива творення потужного сільськогосподарського підприємства.

 
 
Співпраця в рамках господарсько-договірної тематики з компанією-представником американської корпорації Koch Аргусбайотікс ЮА. Сьогодні працюємо з інгібіторами аміаку на полях ТОВ Сигнет-Центр у Житомирський області