Наукові керівники Спеціальність 201 Агрономія

Освітньо-наукова програма Агрономія

Спеціальність 201  Агрономія

Галузь знань 20 Аграрні науки та продовольство

Міщенко Олег Вікторович, кандидат  сільськогосподарських наук,  доцент, завідувач,  професор  кафедри екології, збалансованого природокористування та захисту довкілля.

Писаренко Павло Вікторович доктор сільськогосподарських наук, профессор, професор кафедри екології, збалансованого природокористування та захисту довкілля.

Горб Олег Олександрович кандидат  сільськогосподарських наук,  доцент,  доцент кафедри екології, збалансованого природокористування та захисту довкілля.

Тищенко Володимир Миколайович доктор сільськогосподарських наук, профессор, завідувач, професор кафедри селекції, насінництва і генетики.

Білявська Людмила Григорівна  доктор сільськогосподарських наук,  доцент, профессор кафедри селекції, насінництва і генетики.

Маренич Микола Миколайович  кандидат сільськогосподарських наук, доцент, професор кафедри селекції, насінництва і генетики.

Кулик Максим Іванович  доктор сільськогосподарських наук, доцент,  професор кафедри селекції, насінництва і генетики.

Писаренко Віктор Микитович  доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач, професор кафедри захисту рослин.

Поспєлова Ганна Дмитрівна кандидат  сільськогосподарських наук,  доцент,  доцент кафедра захисту рослин.

Поспєлов Сергій Вікторович доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач, професор кафедри захисту рослин.

Гангур Володимир Васильович доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, завідувач  професор кафедри рослинництва.

Шевніков Микола Янаєвич доктор сільськогосподарських наук, профессор,  професор кафедри рослинництва.

Філоненко Сергій Васильович кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри рослинництва.

Бараболя Ольга Валеріївна кандидат сільськогосподарських наук, доцент,  доцент кафедри рослинництва.

Ляшенко Віктор Васильович кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри рослинництва.

Єремко Людмила Сергіївна кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, доцент кафедри рослинництва.

Шокало Наталія Сергіївна кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри селекції, насінництва і генетики.

Антонець  Олександр Анатолійович кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри рослинництва.

Баган Алла Василівна кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри селекції, насінництва і генетики.

Куценко Олександр Михайлович кандидат сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри рослинництва.

Тараненко Анна Олексіївна кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри екології, збалансованого природокористування та захисту довкілля.

Тараненко Сергій Володимирович кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри землеробства і агрохімії ім. В.І. Сазанова.

Юрченко Світлана Олександрівна кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри селекції, насінництва і генетики.

Оніпко Валентина Володимирівна  кандидат  сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри землеробства і агрохімії ім. В.І. Сазанова.

Міленко Ольга Григорівна кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри  рослинництва.

Піщаленко Марина Анатоліївна кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри  захисту рослин.

Шакалій  Світлана Миколаївна  кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри рослинництва.