Співпраця зі стейкхолдерами за освітньою програмою Підприємництво спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

18 березня 2021 року відбулася зустріч гаранта ОПП "Підприємництво" д.е.н., професора Махмудова Х.З. та групи забезпечення зі стейкхолдером Михайлом Кобченком, комерційним директором ТОВ "АПК Докучаєвські чорноземи"

Залучення професіоналів-практиків до проведення занять з дисципліни "Дорадництво"

Захист звітів з виробничої практики, 16-18.02.2021 р.

З 16 по 18 лютого 2021 року пройшов захисти звітів за результатами проходження виробничих практик на спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, як запорука успішної співпраці зі стейкхолдерами!!!!

Онлайн семінар з Радником Президента України, 16.04.2020 р.

Обговорення ОПП Підприємництво на 2020 рік

Згідно Плану заходів Полтавської державної аграрної академії відповідно до Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017 рік кафедра підприємництва і права протягом поточного року планує проведення різних пізнавальних заходів.

Викладачі кафедри плідно працюють, прославляючи факультет економіки та менеджменту та всю академію, сіючи зерно знань студентству. Та поруч з тим, не забувають викладачі кафедри і про роботу зі школярами - запрошують на навчання, допомагають обрати професію, проводять екскурсії територією академії для бажаючих. Ми впевнені, що країна наша буде розвиватися тільки за умови надання високоякісних освітніх послуг, і починати змінювати підходи до неї треба ще зі школи. Тому, розуміючи це сьогодні,  викладачі кафедри не стоять осторонь питань "Цілей сталого розвитку", популяризують їх серед школярів не тільки міста Полтави, а і на території всієї області. Як приклад - конкурс на визначення кращої творчої роботи серед школярів Пирятинського району.

Як і повідомлялося раніше, 16 березня 2017 року відбувся "Круглий стіл" на тему «Підприємництво в Україні – перспективний розвиток чи марні надії?», участь у якому взяли студенти 1го курсу та 1 курсу скороченого терміну навчання спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" а також запрошені випускники академії різних років, які обговорили перспективи занять бізнесом в Україні.

Про роботу, що ведеться співробітниками кафедри можна ознайомитися на головній сторінці академії. Нижче наведені деякі з публікацій: