Обговорення ОПП Підприємництво на 2020 рік

26 лютого 2020 року робоча група кафедри підприємництва і права Полтавської державної аграрної академії обговорила проєкти освітньо-професійних програм ПІДПРИЄМНИЦТВО для СВО Бакалавр і Магістр. У межах обговорення було сформовано основні компетенції та програмні результати навчання для забезпечення якісної освіти за цими програмами. Надалі до розробки й затвердження ОПП Підприємництво будуть залучені роботодавці та здобувачі вищої освіти. Проєкт освітньо-професійних програм буде розміщений на сайті ПДАА. Запрошуємо всіх охочих і активних долучитися до розробки.

"Заснування власної справи - від мрій до слави" - саме таку назву має проект, що стартував 28 вересня у ПДАА в рамках тісної співпраці із Департаментом економіки Полтавської ОДА.
20 інтенсивних занять з основ підприємницької діяльності, що складаються із теоретичного та практичного блоку зможе опанувати студентська молодь академіі. Приємно відзначити, що навчання буде проходити саме базі Ресурсного центру зі сталого розвитку при ПДАА, що працює на кафедрі підприємництва і права. Провідні викладачі курсу - Наталія Василівна Дем'яненко (практичний блок) та Ольга Дмитрівна Дивнич (теоретичний), а також будуть залучені успішні підприємці-випускники нашої академіі. До речі, сьогодні своєю "Історією успіху" створення бізнесу з усіма присутніми ділилася Євгенія Большакова, засновниця Шоу-театру "ЖАКО". Щиро дякуємо всім, хто долучився до реалізації даного проекту.
Розвиваючи студентів-розвиваємо Україну!