Викладачі ПДАА взяли участь у тренінгу

З 3 по 8 жовтня 2016 року у Київському національному економічному університету імені Вадима Гетьмана проходив тренінг «Європейські бізнес-практики корпоративної соціальної відповідальності», в якому взяли участь доцент кафедри менеджменту Шульженко І. В. та доцент кафедри підприємництва та права Осташова В. О.

Міжнародна диверсифікація наукових пріоритетів, спрямована на формування міжнародного потенціалу кафедри міжнародного менеджменту ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» та поширення результатів її наукових досліджень за межами національного освітнього середовища, реалізована у  проекті «European of corporate social responsibility (CSR) business practices».

Проект «European of corporate social responsibility (CSR) business practices» виконується у відповідності до умов Грантової Угоди між ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та Виконавчою агенцією з освіти, аудіовізуальної політики та культури Європейської комісії (№2014-1786/001-001) за напрямом «Jean Monnet» в рамках програми ЕРАЗМУС+ 2014-2020.

Проект «European of corporate social responsibility (CSR) business practices» виконується командою викладачів-дослідників кафедри міжнародного менеджменту ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»: д.е.н., професором Петрашко Л. П., д.е.н, професором Панченко Є. Г., к.е.н., професором Петрашко П. Г., к.е.н., доцентом Мартинюк О. В., к.е.н., доцентом Кір’яковою М. Є., асистентом Кияном Є. М.

Тренінг проходив у надзвичайно творчій атмосфері однодумців – науковців та практиків. Учасники збагатилися новими знаннями, практичними навичками, а головне – цікавими професійними знайомствами.

Дякуємо організаторам за змістовний тренінг!