Формування soft skills здобувачів вищої освіти

Здобувачі вищої освіти ступеня Доктор філософії спеціальності 051 Економіка приймають участь у заходах неформальної/інформальної освіти з метою підвищення рівня своїх знань та навичок, отримання soft skills.

Візуалізація бажань як інструмент планування майбутнього в умовах війни

Студенти ПДАУ долучаються до захисту України в кіберпросторі!

Формування навичок Soft Skills та психологічної стабільності

Пріоритетне завдання психологічної служби в умовах війни – забезпечення психологічної стійкості учасників освітнього процесу

Психологічна підтримка учасників освітнього процесу ПДАУ!

Студентські дебати: мисли критично, голосуй свідомо

Онлайн-тренінг з розвитку soft skills

30 вересня 2021 року відбулася ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ З ОМБУДСМЕНОМ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ТА ПРЕДСТАВНИЦЯМИ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ПДАУ

28 лютого 2020 року, в рамках вивчення дисципліни «Країнознавство» здобувачами вищоі освіти 1 курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» було проведено дебати на тему: «Форми державного правління та адміністративно-територіального устрою країн».

Лекція-ділова гра "Роль економіста в сучасному світі"