Участь у проекті Collaborative Online International Learning (COIL).

Наші студенти виявили неабияку активність щодо участі в проекті  Collaborative Online International Learning (COIL).

Професорка нашої кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Юлія Самойлик є керівником цього проекту в Полтавському державному аграрному університеті і запропонувала здобувачам вищої освіти до нього приєднатись.

Проект COIL розроблена партнерами -професорами з різних університетів з різних країн, які хочуть збагатити свої курси взаємодією студентів та спільним навчанням.  Професори працюють разом над розробкою та впровадженням COIL, що дозволяє налаштовувати COIL відповідно до потреб будь -якого класу.  Наші здобувачі будуть створювати спільні проекти разом із студентами Salem State University, що знаходиться в США. Тож насамперед доведеться долати мовні бар'єри, налагоджувати співпрацю зважаючи на значну різницю в часі, вивчати культуру інших країн, розвивати професійні навички hard skills та соціальні вміння soft skills. Бажаємо успіхів студентам в цьому проекті!