ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ З ОМБУДСМЕНОМ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ТА ПРЕДСТАВНИЦЯМИ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ПДАУ

30 вересня 2021 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти 1 курсу навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій Полтавського державного аграрного університету спеціальностей 051 Економіка, 075 Маркетинг, 292 Міжнародні економічні відносини з омбудсменом учасників освітнього процесу Олександром Помазом і представницями психологічної служби, зокрема практичним психологом Ганною Подлєсною та соціальним педагогом Аллою Ільченко.
Олександр Помаз розповів про роботу інституту омбудсмена учасників освітнього процесу в ПДАУ, основною метою якого є забезпечення дотримання прав усіх учасників освітнього процесу. Під час зустрічні здобувачі вищої освіти отримали вичерпну інформацію про права учасників освітнього процесу, а також права дітей учасників бойових дій, дітей-сиріт, осіб з особливими освітніми потребами.
Ганна Подлєсна зосередила увагу на пріоритетних напрямах діяльності психологічної служби ПДАУ, зокрема створення комфортних умов для соціального та інтелектуального розвитку здобувачів вищої освіти, збереження їхнього психологічного здоров’я, надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки, а також розповіла про основні форми роботи психологічної служби та запропонувала план заходів для студентів (групові тренінги з професійного самовизначення студентів, підвищення внутрішньої мотивації, програма з розвитку soft-skills, розвитку особистості студентів та ін.).