Формування навичок Soft Skills та психологічної стабільності

Навичками soft skills має володіти будь-який працівник, навіть, якщо він має високий рівень професіоналізму. Такі навички потрібні для того, щоб і надалі залишатися професіоналом.

20 жовтня 2022 року соціальний педагог психологічної служби Полтавського державного аграрного університету к.пед.н., доцент Алла Ільченко провела інтерактивний тренінг зі здобувачами вищої освіти СВО магістр Навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій «Формування навичок soft skills та психологічної стабільності».

Учасники тренінгу отримали відповіді на питання:

• Що таке soft skills і hard skills?
  • Які навички допомагають взаємодіяти в команді незалежно від сфери діяльності?
  • Для чого і як їх треба розвивати?
  • Які навички важливіші в професійній кар’єрі та житті?
  • Як навички soft skills сприяють психологічній стабільності.

Здобувачі вищої освіти переконалися, що саме навички soft skills допомагають кращому виконанню своєї роботи, швидше адаптуватися до змін на ринку праці та переорієнтовуватися у разі втрати актуальності будь-якої сфери зайнятості, а також сприяють кар’єрному зростанню та підвищенню якості життя.