Студентські дебати: мисли критично, голосуй свідомо

Здобувачі вищої освіти спеціальностей "Міжнародні економічні відносини", "Маркетинг", "Менеджмент" першого курсу взяли участь в студентських дебатах.

Дебати – це рольова інтелектуальна гра, суть якої полягала в публічному, організованому обміні думками між командами на задану тематику та яка ефективно розвиває soft skills.

Мета гри – аргументувати свою позицію так, щоб третя сторона (глядачі) була схильна підтримати саме її, а не позицію команди опонента.

Дебати організовані за форматом Карла Поппера, команди до початку гри готували теми щодо яких буде вестися дискусія і шляхом жеребкування визначали чи доведеться бути «стороною захисту» чи «стороною заперечення». Наші здобувачі активно намагались знайти аргументи як на підтримку конкретного твердження, так і для його критики.  Організатори підготували мегацікаві проблемні теми, що стоувались політології, міжнародних економічних відносин, менеджменту, бізнесу тощо.

Визначені кращі учасники, проте перемогла  ДРУЖБА!!!