Формування soft skills здобувачів вищої освіти

Всеукраїнський день психолога

Наші студенти – лідери молодіжних рад територіальних громад Полтавщини

Викладач кафедри маркетингу та студентки-маркетологині взяли участь у Воркшопі «Жіноче лідерство та сімейний бізнес у часи викликів»

Студенти-маркетологи зустрілись з провідною фахівчинею з соціальної роботи Полтавського міського центру соціальних служб Тетяною ЖДАН

Студенти-маркетологи прослухали лекцію про протидію торгівлі людьми та гендерно зумовлене насильство

Маркетологи отримали подяки за проведення соціологічних досліджень

Студенти маркетологи відвідали лекцію-тренінг, присвячену Міжнародному дню боротьби з насильством і булінгом у закладах освіти

Тренінг з правової безпеки та громадського порядку

Викладачі кафедри маркетингу долучились до тренінгу, спрямованого на надання психосоціальної допомоги

17 жовтня в стінах ПДАУ на кураторській годині відбулася гра «Маркетинг-тайм» за участю маркетологів 1 курсу.

Візит до Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя.

Участь у тренінгу в рамках проєкту «Сила жінок: проект жіночого активізму для покращення доступу до правосуддя та протидії насилля щодо жінок та дівчат».

Квест для першокурсників ПДАУ «Полтава у моєму серці» (25.09.2023)

Зустріч першокурсників спеціальності Маркетинг з омбудсменом і працівниками психологічної служби ПДАУ (22.09.2023)

Студентки-маркетологині взяли участь в освітньому івенті для здобувачів інженерно-технологічного факультету та представників студентського Сенату "Якісна освіта: складові успіху" (12-13.09.23 р.)

Лекція з «Протидії торгівлі людьми, експлуатації або гендерно зумовленого насильства».

Формуємо комунікаційні soft skills

Мотивація від чемпіона

"Психологічний гормезис у профілактиці булінгу в молодіжному середовищі"

Онлайн-лекція «Профілактика насильства у молодіжному середовищі»