Спеціальність "Підприємництво та торгівля"

076 Підприємництво та торгівля

Підприємництво є покликанням, а не роботою

Підприємець: підприємець це Лідер, власник бізнесу або керівник компанії, має сформований підприємницький світогляд, здатний нести відповідальність за підприємницьку діяльність та своїх підлеглих, вирішує стратегічні питання розвитку бізнесу, здатний працювати в умовах ризику, завжди досягає Успіху!


Зміст підготовки
10+

років допомагаємо збільшити прибутки в підприємництві, торгівлі та біржовій діяльності

1000+

креативних випускників

50+

авторських курсів і дисциплін

Що на вас чекає під час навчання:

Практичні завдання

Ви відпрацьовуєте знання на практиці, отримуєте досвід роботи, що можна перетворити в успішний бізнес

Викладачі-практики

Вам передаватимуть досвід висококваліфіковані викладачі-науковці, які мають власний бізнес, консультують як експерти-дорадники, а також мають досвід управління в різних галузях

Зручний час для навчання

На навчальній платформі Moodle створено інтерактивні підручники, де ви зможете самостійно обрати зручний для вас час для навчання та виконати запропоновані завдання. Додатково створюється група в Мессенджерах для зручного спілкування з групою та викладачем.

Диплом міжнародного зразку

Диплом всеукраїнського та/або міжнародного зразка, що збільшує шанси вашої конкурентоспроможності на ринку праці

Сучасні інструменти

Ви опануєте інструментарій у сфері штучного інтелекту для практичного ведення власного бізнесу, торгівлі та біржової діяльності.

Персональний куратор

За вами закріплюється куратор групи який допомагатиме вам адаптуватись під час навчання та сприятиме вашому розвитку.

Як організовано навчання?

Теорія + практика

Ви відвідуєте лекції в сучасно обладнаних аудиторіях або он-лайн на Google Meet платформі виконуєте практичні або лабораторні завдання разом з викладачем або самостійно у зручний для вас час

number 1
Практичні завдання і тестування

Під час навчання викладачі перевіряють ваші виконані завдання та тести, надають консультації, а результати фіксують в електронному журналі в якому ви зможете подивитись свою успішність у будь який час Перевірки виконаних завдань, фідбек від підприємців та стартаперів

number 2
Живі Q&A сесії

Для вас проводяться гостьові лекції, круглі столи та пітчинги проектів із залученням провідних зарубіжних та вітчизняних експертів

number 3
Диплом

Успішно складаєте іспити та заліки і отримаєте довгоочікуваний диплом!

number 4

Наша команда викладачів:

Що на вас чекає під час навчання:

Нашими викладачами розроблено авторські курси які регулярно оновлюються відповідно до сучасних трендів в підприємництві та практиці ведення бізнесу. Для вас проводяться гостьові лекції, круглі столи та пітчинги проектів за участю відомих підприємців-практиків різних напрямів бізнесу: представників агрохолдингів, провідних дистриб’юторських та консалтингових компаній України, а також із залученням зарубіжних партнерів із ряду європейських країн. За бажанням ви можете отримати неформальну освіту на різних освітніх платформах для бізнесу і підприємців результати якої буде зараховано до загальної програми навчання за спеціальністю:

  • Дія.Бізнес - курси для підприємців
  • Prometheus – курси: Як створити стартап; Підприємництво. Власна справа в Україні; Бізнес-англійська; Маркетинг: розробка та продаж пропозиції цінності; Вступ до Теорії обмежень та Процеси мислення як потужний підхід до управління бізнесом; Фінансовий менеджмент; Юридичні аспекти створення та ведення бізнесу в Україні; Соціальне підприємництво.
  • EdEra - популярна українська платформа онлайн-освіти. Тут ви знайдете три курси, які можуть бути корисними для підприємців чи засновників стартапів: Соціальне підприємництво та конкурентоспроможність; ДНК лідерів; Smart exporter: електронні ресурси, регулювання та вимоги для експорту до ЄС.
  • Coursera - популярна всесвітньо відома платформа для онлайн-освіти, яка містить відеокурси від відомих університетів різних країн світу, як то: Університет штату Мічиган, Гарвардський університет, Університет штату Іллінойс тощо.
  • Будуй своє! - це програма підтримки підприємництва, створена Ощадбанком. На цій платформі можна пройти тест, щоб дізнатись, наскільки добре ви розумієтесь в бізнесі, а також вдосконалити свої знання, пройшовши курси онлайн, зокрема: Як відкрити власний бізнес; Формула швидкого росту бізнесу; Основи франчайзингу; Як побудувати системний бізнес; Облік та фінанси тощо.

Для опанування навчальних дисциплін вам будуть запропоновані інтерактивні завдання з елементами гейміфікації, а також майстер-класи з пітч-тренінгами.

Ви завжди можете звернутись за порадою до свого куратора, провідного викладача або студентів старших курсів які із обов’язково нададуть вам зворотню допомогу.
Ви будете приймати активну участь у різних програмах за підтримки наших партнерів: YEP - неприбуткова організація, що будує екосистему молодіжного підприємництва в Східній Європі, яка надає можливості для персонального та професійного розвитку Ukrainian Food Valley – спільнота експертів та агровиробників, що є каталізатором створення в Україні сталої та самодостатньої агропродовольчої екосистеми.
Вам буде надана всебічна підтримка від підприємців Полтавської області та всієї України щодо проходження практики та стажування.

Ви будете мати можливість будувати власну траєкторію вашого навчання, орієнтуючись на власні потреби та потенціал. Ви зможете обирати такі 25% дисциплін, які допоможуть вам у вашому професійному розвитку та скласти індивідуальний план навчання, виконання якого буде зручним для вас та ваших викладачів.

Ви станете частиною студентського самоврядування, зможете приймати активну участь у житті Університету. Ви зможете проявити себе у спорті, художній самодіяльності та іншій активності студентського життя, а може й знайти своє кохання. Під час навчання та активної участі у різних івентах ви можете:

  • отримати грошові премії, планшети та інші цінні призи за кращий бізнес-план, кращий стартап тощо;
  • отримати цінні подарунки у конкурсах наукових робіт;
  • пройти інноваційні практики в агробізнесі, дослідити AgTech, проаналізувати роботу підприємців в різних сферах;
  • відкрити власний бізнес.

Ви будете мати можливість пройти ознайомчу практику (стажування) за кордоном, а також скористатись програмою академічної мобільності у таких країнах, як Канада, Німеччина, Польща, Угорщина, Австрія, Швейцарія, Франція, Нідерланди, Великобританія, Данія, Норвегія, Фінляндія, Швеція, Словаччина, Ірландія, Туреччина, Бельгія, Болгарія, США, Сінгапур, Китай і навіть Австралія. (https://www.pdau.edu.ua/content/mizhnarodna-diyalnist)

Ми допомогаємо з працевлаштуванням

Ви отримуєте державний диплом і міжнародний DIPLOMA SUPPLEMENT, а також Вас додають в реєстр кваліфікованих спеціалістів
Ми дійсно допомогаємо зі стажуванням та працевлавтуванням, тому що маємо базу підприємців від малого до великого бізнеса, які отримали освіту в нашому університеті і хочуть наймати перевірених спеціалістів
Ми успішно співпрацюємо з рекрутинговими агенствами і великими компаніями, що наймають наших випускників напряму
completed
piggy

Вартість навчання

Бакалавр

За рік навчання:

23250 грн
Магістр

За рік навчання:

27430 грн

Запитання і відповіді

Якщо Ви не знайшли відповідь на своє питання, залиште контактну інформацію і наш консультант Вам зателефонує. Дізнатися більше

Зміст підготовки

bakalavr

Бакалавр

magistr

Магістр

Мінімальний прохідний бал – 100 (з кожного предмета в сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання / національного мультипредметного тесту), конкурсний бал - не нижче 130 (бюджет), 100 (контракт).

На базі повної загальної середньої освіти:
Для вступу на І курс після школи: потрібно мати результати НМТ 2022 року (українська мова, математика, історія України), 2023 року (українська мова, математика, третій предмет на вибір) або ЗНО 2020 чи 2021 року (українська мова та література; математика – обов’язково; третій предмет – на вибір) + мотиваційний лист.
На базі молодшого спеціаліста ( після коледжу):
потрібно мати результати НМТ 2022 чи 2023 років або ЗНО 2020 чи 2021 років (українська мова – обов’язково, один предмет – на вибір) +мотиваційний лист.
Вступ до магістратури: Єдиний вступний іспит (ЄВІ) (тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови) + Єдине фахове вступне випробування (предметний тест з управління та адмінстрування) + мотиваційний лист.

Вартість навчання залежить від обраної спеціальності та форми навчання. Дізнатися про вартість можна на офіційному сайті Університету. Наразі вартість навчання на бакалавратурі складає 23250 грн за рік.

Відповідно до Правил прийому з дипломом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра Ви можете вступити на 1 курс скороченого терміну навчання 3 роки; на 2 курс нормативного терміну навчання або на 3 курс нормативного терміну навчання (для молодшого спеціаліста та молодшого бакалавра) за результатами ЗНО/НМТ при конкурсному балі не нижче 100 (контракт).

Університет надає студентам військову освіту за програмою підготовки офіцерів запасу.

На території Університету є 5 гуртожитків.

Після закінчення вступної кампанії на офіційному сайті Університету будуть опубліковані рейтингові списки та списки рекомендованих до вступу.

Так, при працевлаштуванні чи за сімейними обставинами є можливість перейти на індивідуальний графік навчання.

Студенти мають широкі можливості для занять спортом як на аматорському, так і на професійному рівнях завдяки значній кількості та якості спортивних об’єктів.

Так, є можливість навчання за кордоном та отримання «подвійного» диплому. Також є можливість стажування та працевлаштування за кордоном. Ми співпрацюємо з 23 країнами.

+380506099315 – Сакун Ірина

+380999552285, +380686413929 – Таран-Лала Олена