Удосконалення якості вищої освіти та освітньої діяльності в Університеті (2023-2024 навчальний рік)

1. План заходів щодо підвищення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти в Полтавському державному аграрному університеті (розроблено на основі рекомендацій, що викладені в звітах експертних груп та експертних висновках ГЕР за освітніми програмами, акредитованими Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти у 2022-2023 н. р.)(розпорядження першого проректора від 23 серпня 2023 р. № 411)

2. План заходів щодо підвищення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти в Полтавському державному аграрному університеті (розроблено на основі узагальнених результатів опитувань учасників освітнього процесу у 2022-2023 навчальному році) (розпорядження першого проректора від 06 вересня 2023 р. № 11)

3. План заходів для підвищення якості вищої освіти та освітньої діяльності за ОПП "Інформаційні управляючі системи та технології" другого (магістерського) рівня вищої освіти (04.12.2023 р.)

4. План заходів для підвищення якості вищої освіти та освітньої діяльності за ОПП "Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології)" другого (магістерського) рівня вищої освіти (04.12.2023 р.)

5. План заходів для підвищення якості вищої освіти та освітньої діяльності за ОПП "Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва" другого (магістерського) рівня вищої освіти (04.12.2023 р.)

6. План заходів для підвищення якості вищої освіти та освітньої діяльності за ОНП "Публічне управління та адміністрування" третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (16.04.2024 р.)