Спеціальність "Маркетинг"

075 Маркетинг

Маркетинг - основа сучасного бізнесу

Випускники університету нині займають керівні посади як в українських, так і в іноземних бізнес-структурах, працюють у державних органах влади та в різних міністерствах України


Зміст підготовки
50+

дисциплін професійної підготовки

25000+

зарплата кваліфікованого маркетолога

93%

випускників працевлаштовуються за фахом або за суміжними професіями

Що на вас чекає під час навчання:

Насичена навчальна програма

Лекції, практичні та семінарські заняття, курсові роботи, – що дозволяє розкрити сучасні аспекти маркетингу, які розглядаються на основі новітніх наукових досягнень

Постійний саморозвиток

Неперервна самоосвітня діяльність, що спрямована на отримання додаткових знань, умінь, компетенцій в галузях маркетингу, забезпечує безперервний професійний розвиток і саморозвитку впродовж життя

Вирішення професійних ситуацій

Практики на підприємствах, в установах та організаціях дозволяють сформувати професійні уміння з маркетингу, а також отримати досвід прийняття самостійних рішень в реальних умовах

Розкриття наукового потенціалу

Наукові дослідження та розробки забезпечують творчу діяльність, створюють передумови для підготовки маркетологів, здатних до креативної роботи та конструктивного мислення

Міжнародні програми обміну

Можливість отримати грант або стипендію на навчання та стажування за кордоном

Підтвердження фаховості

Кваліфікаційна робота є кінцевим результатом систематизації, узагальнення теоретичних і практичних знань, підтверджуючи рівень знань.

Як організовано навчання?

Теорія + практика

Ви відвідуєте лекції, отримуєте практичне завдання за темою заняття та шаблон його виконання

number 1
Самостійна робота і тестування

Протягом всього курсу викладачі перевіряють результати самостійної роботи, відповідають на питання, а куратор підтримує і надихає під час навчання

number 2
Живі Q&A сесії

Викладачі проводять онлайн-заняття на яких Ви можете задати питання і отримати розгорнуту відповідь у реальному часі

number 3
Іспити та заліки

Нарешті проходите іспити і отримуєте диплом, який підтверджує Вашу кваліфікацію

number 4

Хто Вас буде навчати:

Що ви отримаєте під час навчання:

Кожний здобувач вищої освіти (студент) має змогу крок за кроком реалізовувати бачення своєї наукової кар’єри та професійного розвитку, здійснюючи власний вибір дисциплін і коригування навчання. Побудова бажаної траєкторії навчання дозволить експериментувати із освітніми напрямами, запропонованими для вивчення.

Застосування сучасних стратегій комунікації між викладачами та студентами передбачає обговорення матеріалу, консультування та інформаційна підтримка викладачами упродовж навчання.

Новітні навчальні методики від провідних науковців забезпечують можливість ґрунтовного опрацювання класичних наукових поглядів, а також дозволяють розвивати у студентів власні погляди на економічні виклики сьогодення. Навчальний процес передбачає застосування різних навчальних інструментів з урахуванням надбань цифрової епохи.

Ефективність навчального процесу досягається інтегруванням сучасних онлайн-технологій та застосуванням різних методів викладання для кращого доступу до освітнього контенту та повноцінного опанування нових знань та практичних навичок.

Комбінований навчальний процес із проходженням стажування у передових підприємствах (організаціях) України дозволяє закріпити отримані знання і набути практичного досвіду від найуспішніших фахівців.

Щоб повніше зануритись у науково-дослідницьку та громадську діяльність, студентське життя передбачає участь у науково-комунікативних та суспільно значущих заходах. Творча самореалізація є одним з найефективніших способів вивчення складних тем, а громадська діяльність дає змогу на практиці розвинути лідерські якості та застосовувати теоретичні знання.

Результативне опанування наукових знань найкраще досягається за умови належного фінансового забезпечення. Студенти щороку успішно здобувають можливість участі у різноманітних стипендіальних програмах для підтримки навчальної та соціальної активності.

Сучасна освітня концепція «Навчання упродовж всього життя» надає можливість нашим студентам ознайомлення з досвідом у кращих вищих закладах освіти – партнерах Полтавського державного університету за кордоном, у тому числі стажування після закінчення бакалаврату / магістратури.

У Полтавському державному аграрному університеті забезпечуються ефективні комунікації з колегами та однодумцями, зокрема, у форматі науково-практичних конференцій, конкурсів та олімпіад, для обговорення наявних проблем та пошуку шляхів їх вирішення.

Ми допомогаємо з працевлаштуванням

Ви отримуєте державний диплом і міжнародний DIPLOMA SUPPLEMENT, а також Вас додають в реєстр кваліфікованих спеціалістів
Ми дійсно допомогаємо зі стажуванням та працевлавтуванням, тому що маємо базу підприємців від малого до великого бізнеса, які отримали освіту в нашому університеті і хочуть наймати перевірених спеціалістів
Ми успішно співпрацюємо з рекрутинговими агенствами і великими компаніями, що наймають наших випускників напряму
completed
piggy

Вартість навчання

Бакалавр

За рік навчання:

18370 грн
Магістр

За рік навчання:

21670 грн

Запитання і відповіді

Якщо Ви не знайшли відповідь на своє питання, залиште контактну інформацію і наш консультант Вам зателефонує. Дізнатися більше

Зміст підготовки

bakalavr

Бакалавр

magistr

Магістр

Мінімальний прохідний бал – 100 (з кожного предмета в сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання).

Для вступу на І курс після школи: потрібно мати результати оцінювання з 3 предметів: українська мова і література; математика – обов’язково, один предмет – на вибір. Для вступу після коледжу: потрібно мати результати оцінювання з 2 предметів: українська мова і література – обов’язково, один предмет – на вибір.

Вартість навчання залежить від обраної спеціальності та форми навчання. Дізнатися про вартість можна на офіційному сайті Університету. Наразі вартість навчання на бакалавратурі складає 18370 грн за рік.

Відповідно до Правил прийому з дипломом молодшого спеціаліста Ви можете вступити на 1 курс скороченого терміну навчання 2 роки, на 2 або 3 курс нормативного терміну навчання за результатами ЗНО/НМТ з двох предметів.

Університет надає студентам військову освіту за програмою підготовки офіцерів запасу.

На території Університету є 5 гуртожитків.

Після закінчення вступної кампанії на офіційному сайті Університету будуть опубліковані рейтингові списки та списки рекомендованих до вступу.

Так, при працевлаштуванні чи за сімейними обставинами є можливість перейти на індивідуальний графік навчання.

Студенти мають широкі можливості для занять спортом як на аматорському, так і на професійному рівнях завдяки значній кількості та якості спортивних об’єктів.

Так, є можливість навчання за кордоном та отримання «подвійного» диплому. Також є можливість стажування та працевлаштування за кордоном. Ми співпрацюємо з 23 країнами.

0509413231 Боровик Тетяна Вікторівна