Залучення до аудиторних занять професіоналів-практиків

Лекція Анни Горбунової - засновниці бренду «Anetka Flowers», стейголдеру наших освітніх програм в розрізі спеціальностей 051 Економіка та 292 Міжнародні економічні відносини

Лекція на тему: «Особливості сучасного агробізнесу в умовах війни: економіка, організація, зовнішньоекономічна діяльність»

Лекція від стейкхолдера на тему "Місце та значення економічної експертизи в сучасних процесах функціонування національної економіки"

Лекції від фахівців із ВСК "Злагода" Полтавського району

Лекція на тему: "Виклики та можливості розвитку агробізнесу в умовах війни та нестабільності на міжнародному рівні" прочитала Олена Вольнова, менеджер ТОВ "ПАФ "Гарант"

Відкрита лекція для студентів від директора компанії "ТермаСтіл"

Зустріч студентів із головним бухгалтером ПАТ "КЕРНЕЛ ГРУП"

Лекція професора Гавріеля Меіровича (Salem State University, US) про лідерство

Лекція менеджера ТОВ "АФ "Гарант" Олени Вольнової для ОП Економіка підприємства

Зустріч з Андрієм Печерицею, власником каварні "Pecher’s"

Зустріч з з Данилом Дерменжи (21.02.2022)

Лекція від директора ТОВ «НВК «ДОВІРА-2006» Віталія Карюка для студентів ОП Економіка підприємства

Обговорення напрямів міжнародної співпраці із партнерами із Salem State University

Лекція менеджера ТОВ "АФ "Гарант" Олени Вольнової для ОП МЕВ

Серія лекцій професора Златінки Блейбер (Salem State University, US)

Лекція від директора ТОВ «НВК «ДОВІРА-2006» Віталія Карюка для студентів ОП МЕВ

Зустріч здобувачів вищої освіти з представниками Сенчанської територіальної громади та Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції»

7.10.2020 р. в рамках вивчення дисципліни "Міжнародний агробізнес" була проведена лекція-конференція з канадським спікером Бобом Сальниковим

7.03.2020 р. для викладачів кафедри економіки та міжнародних економічних відносин та студентів спеціальностей "Економіка"  та "Міжнародні економічні відносини" начальник управління розвитком франчайзингової мережі в компанії "Нова Пошта" провів практичну лекцію на тему: "Особливості сучасного франчайзингу"

21 листопада 2019 р. викладачами кафедри економіки та міжнародних еконоічних відносин було організовано форум «Бізнес у питаннях і відповідях».