Співпраця з Агенцією регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції»

З метою імплементації головних стратегічних векторів євроінтеграції на регіональному рівні в Полтавській області створено Агенцію регіонального розвитку Полтавської області "Офіс євроінтеграції".

Кафедра економіки та міжнародних економічних відносин тісно співпрацює з Агенцією з першого дня її створення. Ми запрошуємо фахівців Агенції до читання лекцій, проведення семінарів, участі у конференціях, засіданнях кафедри, наукових гуртків та клубу аспірантів.

Так, наприклад, 7 грудня 2022 р. здобувачі вищої освіти спеціальностей 292 Міжнародні еконоімчні відносини та 051 Економіка відвідали

Лекцію на тему: «Фінанси для бізнесу: презентація грантових можливостей», яка відбулась у полтавському центрі Дія. Бізнес
Спікерами лекції були
Наталія Норіцина — експертка полтавського центру Дія.Бізнес.
Віта Клименко — директорка Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції».
Світлана Туль — заступниця директорки – експертка з регіонального розвитку Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції».

Завдяки лекції здобувачі змогли проаналізувати різні можливості фінансування бізнес-проектів, зокрема за рахунок грантів.
Ми вражені багаторічним досвідом наших спікерів щодо грантової діяльності у науковій сфері (Erasmus+), місцевому економічному розвитку громад (Canada Fund for Local Initiatives, Department of Foreign Affairs, Trade and Development, UNDP, UNFPA, GIZ, EU4Business), підтримці внутрішньо переміщених осіб (Міжнародний фонд «Відродження»), бізнесу, в т.ч. релокованого (USAID АГРО)

Завдяки такій зустрічі здобувачі вищої освіти отримали практичні поради щодо процесу вибору гранту, типів грантових заявок, структури та специфіки заповнення грантової заявки.

Далі, на практичних заняттях, будемо працювати над  ідеями, бізнес-моделями та їх економічним обгрунтуванням та чекатимемо їх міжнародного визнання!

Дякуємо шановним спікерам зе безцінний досвід та цікаву зустріч!