Зустріч здобувачів вищої освіти з представниками Сенчанської територіальної громади та Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції»

16 грудня відбувся онлайн-семінар на тему «Розвиток кадрового потенціалу територіальних громад Полтавської області». Захід був організований за участі регіонального координатора у Полтавській області Програми USAID з аграрного і сільського розвитку Владислава Гуленка, начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Сенчанської сільської ради Ярослава Кірзенка, директора Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» Віти Клименко та заступника директора – експерта з регіонального розвитку Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» Світлани Туль. Від Полтавського державного аграрного університету у обговоренні питань семінару взяли участь директор навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій Алла Світлична, заступник директора навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій Ірина Загребельна, гарант освітньо-професійної програми зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини», професор кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Ольга Шкурупій, голова науково-методичної ради зі спеціальності «Економіка», доцент кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Ольга Дивнич.

На зустрічі обговорили напрями співпраці Сенчанської територіальної громади з Полтавським державним аграрним університетом, зокрема перспективи залучення здобувачів вищої освіти спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини та 051 Економіка до проходження виробничих практик та стажувань. Також обговорили процес підготовки фахівців з міжнародних економічних відносин, економіки та перспективи їх залучення в процесі навчання до написання грантових проектів.

Захід викликав широкий інтерес всіх стейкголдерів – практиків, науковців, здобувачів вищої освіти. Загалом у ньому взяли участь 33 особи.