Польсько-український науковий он-лайн семінар для аспірантів та молодих вчених «Educational challenges and research – interdisciplinary context»

15 грудня 2021 року відбувся польсько-український науковий он-лайн семінар для аспірантів та молодих вчених «Educational challenges and research - interdisciplinary context». Метою семінару стало ознайомлення з новими тенденціями у міждисциплінарному контексті в умовах поточних цивілізаційних змін і функціонування сучасного суспільства. Організатори заходу: Опольський університет (Польща) й Інститут обдарованої дитини НАПН України. Семінар проводився англійською та польською мовами. Програма семінару.

Участь у семінарі від кафедри технологій та засобів механізації аграрного виробництва взяли Олександр Горбенко, Сергій Ляшенко та Антон Келемеш з доповіддю та презентацією на тему: "Substantiation of technology of utilization of wood biomass (Обґрунтування технології утилізації деревної біомаси)".

У підсумку семінару було окреслено цілі подальшої співпраці, визначено напрями та цілі подальшого міждисциплінарного співробітництва в галузі спільних публікацій та наукових проєктів.

Кафедра ТЗМАВ