Неформальна освіта

 

 

Безкоштовні курси, лекції, корисні сторінки на таких платформах:

1. Онлайн-курси із сертифікатами на платформах Prometheus , Coursera.

2. Освітні серіали із сертифікатами на платформі «Дія. Цифрова освіта». З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку.

3. ВУМ on-line. Тут розповідають про сучасні політичні, економічні, медичні, освітні, соціальні процеси. Формат – відеолекції, курси й комплексні програми. Все безкоштовно! Ще й сертифікат дадуть.

4. Студія онлайн-освіти EdEra розробила безліч курсів, які передбачають теорію, практику, завдання, тексти, відео, комікси, графіку, інтерактивні тести. Також можна отримати сертифікат.

5. Навчальний центр Британської Ради пропонує безкоштовні онлайн-курси і для вчителів, і для всіх: «Англійська для ділового спілкування», «Англійська у ранньому віці», «Як досягти успіху на глобальному ринку праці», «Ідеї, що змінять світ на краще».

6. WiseCow – безкоштовний відео-лекторій з культури, соціуму, розвитку міста.

7. Google digitalworkshop – безкоштовні навчальні матеріали для розвитку вашого бізнесу чи кар’єри.

8. TED – платформа, що займається поширенням ідей, зазвичай у формі коротких переконливих переговорів, дискусій на актуальні теми розвитку бізнесу та саморозвитку.

9. Duolingo – платформа для вивчення іноземної мови.

10. Є-мова – це освітня платформа громадської організації «Український світ», яка має на меті створити українськомовний культурний простір.

11. LearnLifelong – освітні програми для різного віку та інтересів.

12. Участь здобувачів ступеня Доктор філософії спеціальності 051 Економіка у заходах неформальної освіти

 

Неформальна освіта студентів-міжнародників 

Неформальна освіта – освітній тренд XXI століття

Неформальна освіта здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми Міжнародні економічні відносини

Цікавий досвід і практика перезарахування результатів, отриманих у неформальній освіті студентів спеціальності 051 Економіка ступеня бакалавр