Наукові публікації та конференції здобувачів вищої освіти

НАУКОВІ ПУБЛІКАЦІЇ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 292 МІЖНАРОДНІ ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ СВО БАКАЛАВР ЗА 2022-2023 Н.Р.

Науковці ПДАУ виступили на Міжнародній конференції у Великій Британії

ДЕЛЕГАЦІЯ У СКЛАДІ 24 НАУКОВЦІВ ПОЛТАВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ

Щорічна студентська наукова конференція

Участь студентів спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини та 051 Економіка в конференції за результатами виробничої практики

28 квітня 2021 року кафедрою економіки та міжнародних економічних відносин було організовано ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Наукове забезпечення економічного розвитку, правового регулювання, управління, енергоефективності та провайдингу екоінновацій в аграрній і суміжних галузях в умовах глобалізації»

За підсумками ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Наукове забезпечення економічного розвитку, правового регулювання, управління, енергоефективності та провайдингу екоінновацій в аграрній і суміжних галузях в умовах глобалізації», яка була організована 28 квітня 2021 року кафедрою економіки та міжнародних економічних відносин, опубліковано монографію

30 березня 2021 р. у режимі онлайн пройшла унікальна наукова конференція "ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ТРЕТЬОГО СЕКТОРА ТА СОЦІАЛЬНО-ОРІЄНТОВАНОЇ ЕКОНОМІКИ В УКРАЇНІ І СВІТІ"

03.03.2021 року відбувся унікальний за своїм практичним значенням віртуальний захід – Ізраїльсько-український агротехнологічний День

31.03.2020 р. кафедра економіки та міжнародних економічних відносин успішно провела ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію "Розвиток агропродовольчого ринку в умовах глобалізації економіки".