Щорічна студентська наукова конференція

10 листопада в навчально-науковому інституті економіки, управління, права та інформаційних технологій  відбулася щорічна студентська наукова конференція. Участь у конференції прийняли понад сто здобувачів вищої освіти різних спеціальностей. Здобувачі вищої освіти спеціальності 051 Економіка підготували тези доповідей на наступні теми: Гладіліна А. Д. «Діагностика маркетингового потенціалу підприємства»; Рибаченко К. С. «Формування товарного асортименту підприємства»; Рудник М. С. «Групування витрат та визначення собівартості продукції галузі рослинництва»; Харченко О. О. «Фактори формування прибутковості діяльності сільськогосподарського підприємства».
Здобувачі вищої освіти спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини також прийняли участь в конференції та виступили із доповідями на тему: Безручко В. С. «Міжнародний ринок праці»; Давиденко С. С. «Оцінка міграційної політики України в умовах передвоєнного періоду та періоду війни»; Пухлякова Ю. О. «Особливості розвитку країн Західної Європи в умовах соціально-політичної та економічної нестабільності в регіоні».
Також досить цікавою була доповідь студента спеціальності 075 Маркетинг Пащенка В. М. «Перспективи розвитку ринку криптовалюти», що викликала жваве обговорення на пленарному засіданні.