Участь студентів спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини та 051 Економіка в конференції за результатами виробничої практики

31 березня 2022 р. за підсумками проходження здобувачами вищої освіти виробничих практик, відбулася науково-практична конференція. Кафедра економіки та міжнародних економічних відносин прийняла активну участь у написанні тез доповідей для даної конференції. В конференції взяли участь студенти спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини та 051 Економіка:
Дергільов І.А. тема доповіді «Криптовалюта як фінансовий інструмент цифрової економіки»
Значко Є.Д. тема доповіді «Зовнішня торгівля України агропродовольчою продукцією: стан, динаміка, структура»
Богаєвський Є.І. тема доповіді «Особливості інноваційного розвитку США»
Гужва Н.В. тема доповіді «Чинники прибутковості підприємства»
Подольна А.М. тема доповіді «Чинники забезпечення конкурентоспроможності підприємства»
Ребрик С.С. тема доповіді «Використання ресурсного потенціалу в аграрному підприємстві»
Стеценко В.О. тема доповіді «Шляхи підвищення прибутковості діяльності підприємства»
Строкань А.О. тема доповіді «Проблеми формування середнього класу в Україні та шляхи їх вирішення»
Цимбалистий В.В. тема доповіді «Економічне управління диверсифікацією діяльності підприємства»
Робота продовжилася на секційному засіданні де студенти мали змогу подискутувати щодо актуальних проблем підприємств - баз проходження їх практик. Щиро вдячні студентам за  участь.