Сенько Інна Михайлівна

Фото, посада, контакти

Кафедра: 

Гуманітарних і соціальних дисциплін

Посада: 

старший викладач кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін

Контактна інформація: 

36003, м. Полтава, вул. Сковороди 1/3, ПДАУ, корпус № 4, кафедра гуманітарних і соціальних дисицплін, каб. 458, відділ маркетингу, каб. 408.
senko.inna@pdau.edu.ua

 

Ідентифікатори науковця:

 

 

 

Освіта

• з 1994 р. по 1999р. навчалась в Харківському Державному Університеті ім.. Каразіна на економічний факультет денної форми навчання за спеціальністю «економічна статистика». Здобула кваліфікацію економіста. • У 2011 році вступила до Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. У 2014 році отримала диплом з відзнакою та здобула кваліфікацію магістра державного управління.

Досвід роботи

 

  • з 2023 р. – старший викладач кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін ПДАУ;
  • основні навчальні дисципліни: «Мас-медіа та політика», «Соціологія», «Політичний менеджмент», «Політичний консалтинг», «Політична конфліктологія».

 

  • З 2021 по 2022 рік працювала в ТОВ «Кременчуцький хлібокомбінат» на посаді комерційного директора .
  • З 2019 по 2020 рік працювала в ТОВ «Комплексні енергетичні системи» на посаді заступника директора з економічних питань.
  • З 2010 року я є відповідальним секретарем Полтавської обласної організації Спілки рекламістів України, яка об’єднує фахівців у сфері маркетингу та реклами.
  • З 2004 до 2018 року була головою первинної профспілкової організації Полтавської обласної державної телерадіокомпанії. Також була обрана членом обкому профспілки працівників культури Полтавської області.
  • З 1999 року по 2018 рік працювала в Полтавській обласній державній телерадіокомпанії «Лтава». Спочатку на посаді бухгалтера, потім редактором, завідувачем редакції, директором творчо-виробничого об’єднання художньо-розважальних програм і трансляцій. Під час моєї роботи організація реформувалась у філію Національної телекомпанії України «Полтавська регіональна дирекція «Лтава», а згодом у філію Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», Полтавська регіональна дирекція».  Очолюваний мною підрозділ займався виготовленням та розміщенням оголошень,  реклами та передач на каналах радіо та телебачення (в т.ч. політичної), проведення передвиборної агітації.
  • Неодноразово супроводжувала та консультувала політичні партії у  передвиборних кампаніях

 

Знання мов

українська

Підвищення кваліфікації