Вітаємо з перемогою у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

Із року в рік традиційно відбувається Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт,у якому беруть участь більш ніж сто здобувачів вищої освіти не тільки із Полтавського державного аграрного університету, а й студенти з інших закладів вищої освіти. 2021/2022 навчальний рік не став винятком, навіть  попри складну ситуацію в країні здобувачі вищої освіти та наукові керівники працювали над науковими роботами, а комісія перевірила їх і визначила переможців першого туру. Переможцями від Полтавського державного аграрного університету стали:
    1. Прокопенко Наталія Олександрівна, Гончаренко Сергій Володимирович, Сироватко Ігор Олександрович, Олексенко Анна Андріївна, Корнєв Роман Сергійович, Торяник Антон Ігорьович. Спеціалізація «Економіка бізнесу».  Наукова керівниця – Воронько-Невіднича Тетяна Вікторівна, к.е.н., доцентка, завідувачка кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної.

2. Артеменко Ангеліна Євгенівна, Чуйко Валерія Дмитрівна, Іоффе Єлизавета Михайлівна. Спеціалізація «Економіка підприємства».  Науковий керівник – Помаз Олександр Михайлович, к. е. н., доцент.

3. Шульга Вікторія Юріївна, Стовба Владислав Олегович, Побіденна Валерія Богданівна, Курченко Антон Дмитрович, Солодчук Тарас Володимирович. Спеціалізація: «Економіка та управління національним господарством». Наукова керівниця – Вараксіна Олена Вікторівна, к. е. н., доцентка.

4. Богданова Валерія Сергіївна, Проскура Ольга Сергіївна, Януш Вікторія Анатоліївна, Бабенко Ростислав Віталійович, Децюра Таміла Олексіївна, Іванченко Марія Сергіївна. Спеціалізація: «Управління персоналом і економіка праці».   Наукова керівниця – Сазонова Тетяна Олександрівна, к.е.н., доцентка.

5. Бондаренко Ірина Сергіївна, Резвіцова Софія Вікторівна, Одуд Антон Романович. Спеціалізація: «Економіка сільського господарства та АПК».  Наукова керівниця – Чернікова Наталія Миколаївна, к.е.н., доцентка.

6. Крихтіна Альона Сергіївна, Малашенко Анна Сергіївна, Шкурат Вадим Станіславович, Ястреба Марина Миколаївна, Заліпа Тетяна Мар'янівна, Пасічник Єлизавета Миколаївна. Спеціалізація: «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Науковий керівник – Іщейкін Тимур Євгенович, к.е.н., доцент.

7. Гончаренко Аліна Сергіївна, Мирошник Каріна Миколаївна, Черепанова Анастасія Михайлівна, Козін Олександр Олександрович, Фурман Антоніна Сергіївна. Спеціалізація: «Менеджмент організацій». Наукова керівниця – Олійник Аліна Сергіївна, к.е.н., старша викладачка.

8. Щербакова Юлія Олександрівна. Спеціалізація: «Управління спортивно-оздоровчою діяльністю». Наукова керівниця – Потапюк Ірина Петрівна, к.е.н., доцентка.

9. Карпенко Валентина Сергіївна, Рубанська Карина Володимирівна, Богма Ігор Юрійович, Васильєва Олександра Олександрівна, Артеменко Ангеліна Євгенівна. Спеціалізація: «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності». Наукова керівниця – Вороніна Вікторія Леонідівна, к. е. н., доцентка.

10. Микитенко Антон Олександрович, Смірнова Катерина Олександрівна, Кулик Станіслав Ігорьович, Лелюх Роман Миколайович, Шийко Євгеній Юрійович, Ільченко Альона Вікторівна. Спеціалізація: «Менеджмент природоохоронної діяльності». Наукова керівниця –Лопушинська Олена В'ячеславівна, PhD., доцентка кафедри.

11. Зеленський Денис Русланович, Бохан Вікторія Володимирівна, Литвин Лілія Миколаївна, Обора Владислав В’ячеславович, Харенко Володимир Володимирович. Спеціалізація: «Антикризовий менеджмент». Наукова керівниця – Чернікова Наталія Миколаївна, к.е.н., доцент.
    12. Дивенець Антон Сергійович, Водян Василь Петрович, Маслак Ірина Андріївна. Спеціалізація: «Підприємництво». Наукова керівниця – Шульженко Ірина Вадимівна, к.е.н., доцентка.

Усі здобувачі вищої освіти були нагороджені дипломами, які засвідчують перемогу в першому турі конкурсу. Вітаємо наших студентів і наукових керівників, бажаємо їм ще більше перемог на всіх фронтах!

Діяльність: