Завершилися фінальні змагання Гімназіади Полтавщини з волейболу

Ось і завершилися фінальні змагання Гімназіади Полтавщини з волейболу серед юнаків 2003‒2004 років народження за підтримки ректора академії Валентини Аранчій, що традиційно відбуваються 25‒27 лютого 2020 року на базі ПДАА.

У змаганнях взяли участь 8 кращих учнівських команд області, це майже вісімдесят юних спортсменів. Змагалися у два етапи: 1-й – груповий, 2-й – фінальний. Дуже цікаві ігри із запеклою боротьбою та шаленими емоціями відбулися в підгрупі між командами міст Полтави, Гадяча, районами Лубенським та Глобинським. Менш напружено, але теж цікавими були ігри між командами міста Миргорода та Карлівським, Оржицьким і Новосанжарським районами.

На параді відкриття змагань були присутні та привітали зі святом перший проректор академії, професор Писаренко Павло Вікторович, начальник Полтавського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Гордієнко Юлія Валеріївна. Неперевершеним був виступ студентського ансамблю Мал-а-хіт.

У перервах між іграми завідувач кафедри фізичного виховання та спорту Літвінов П. Ю. та всі викладачі кафедри в невимушеній дружній атмосфері  провели профорієнтаційні бесіди з усіма командами –  учасницями змагань. Розповідь про історію, здобутки, сьогодення академії, напрями підготовки спеціалістів для народного господарства, культурне та спортивне життя зацікавили багатьох спортсменів, і вони виявили бажання навчатися в нашому закладі вищої освіти. Цьому також сприяв показ цікавого нового фільму про академію та розповіді представників факультетів на загальних зборах гравців команд.

Кращими в цих змаганнях стала команда міста Полтави, друге місце посіли спортсмени з Карлівського району, третє місце завоювали хлопці з Глобинського району. Команди нагородили кубками та грамотами. Учасники змагань подякували організаторам за теплий прийом, чесне суддівство та гарні враження від нашого навчального закладу.

Аудиторія:

Мітки: