Здобувачі ФОФ ПДАУ нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

5 лютого 2022 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського відбувся IV етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка й церемонія нагородження переможців III (обласного) етапу конкурсу.

На фінальному етапі конкурсу Полтавський державний аграрний університет представляли Дарина Шевченко, студентка 3 курсу спеціальності Філологія (спеціалізація Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська), та Мілана Бурмінова, студентка 1 курсу спеціальностей Фінанси, банківська справа та страхування і Право.

Конкурсантки відзначили, що завдання фінального етапу конкурсу були цікавими й креативними, сприяли серйозній інтелектуальній роботі та вияву творчих здібностей.

Здобутки Дарини Шевченко і Мілани Бурмінової на III етапі конкурсу гідно поціновані керівництвом Полтавської області – дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.