Запрошуємо прийняти участь у публікації колективної монографії англійською мовою «Management of the 21st century: globalization challenges issue 4» («Менеджмент ХХІ століття: глобалізаційні виклики. Випуск 4»)

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо вас прийняти участь у  публікації колективної монографії англійською  мовою «Management of the 21st century: globalization challenges  issue 4» («Менеджмент ХХІ століття: глобалізаційні виклики. Випуск  4»)

ЯКА ВИДАЄТЬСЯ У ЗАРУБІЖНОМУ ВИДАВНИЦТВІ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ РОЗСИЛКУ ПО ЄВРОПЕЙСЬКИМ БІБЛІОТЕКАМ ТА УНІВЕРСИТЕТАМ.
МОНОГРАФІЇ ПРИСВОЮЄТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ СТАНДАРТНИЙ НОМЕР (ISBN).

Монографія виконується відповідно до науково-дослідних тем з державною реєстрацією: Полтавської державної аграрної академії «Управління соціально-економічною системою в умовах національних і глобалізаційних викликів», з державною реєстрацією Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України: «Макроекономічне планування та управління системою вищої освіти України: філософія і методологія» та науково-дослідної теми європейського навчального закладу.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ  МОНОГРАФІЇ
     1. Розвиток сучасної парадигми управління: глобалізація та національні аспекти
     2. Управління сучасними соціально-економічними системами: галузевий  та регіональний підходи
     3. Сучасні національні і глобальні основи розвитку соціально-економічних систем
     4. Правові, соціокультурні та освітні аспекти соціального управління

Робоча мова: англійська.

Контрольні дати:

Термін надання авторами матеріалів (довідки, матеріали монографії та рецензії для аспірантів та здобувачів) для розгляду редколегією – 28.02.2023 р. включно.

Звертаємо Вашу увагу: про надходження матеріалів на електронну адресу автора обов’язково відсилається повідомлення з е-mail: monogpdaa@ukr.net
     Якщо повідомлення протягом двох діб не отримано – продублюйте відправку або зателефонуйте !!!

Контакти:
     Технічні питання: Вовк Микола Олександрович,  +38(066) 828 29 31
     Організаційні питання: Дячков Дмитро Володимирович, +38 (066) 172 23 11

Детальна інформація міститься у додатках.

Вимоги до матеріалів монографії

Приклад оформлення літератури