Вітаємо з перемогою у конкурсі наукових робіт!

Вітаємо студентку науково-навчального інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій Прокопенко Наталію та її наукового керівника  Дячкова Дмитра з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка та управління у сфері торгівлі» проходив на базі Харківського державного університету харчування та торгівлі. Загалом у ІІ турі конкурсу взяли участь 87 здобувачів вищої освіти, які представили 80 робіт. Підсумкова науково-практична конференція відбулася 27 квітня 2021 року в режимі відеоконференції.

Прокопенко Наталія, студентка 3 курсу спеціальності «Менеджмент», посіла 2-ге місце з науковою роботою «Мобільний додаток як інноваційний інструмент управління просуванням продукції торговельних підприємств».

Вітаємо і бажаємо подальших наукових звершень та перемог!

Аудиторія:

Мітки: