Вітаємо з перемогою у другому турі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент»

3 червня 2022 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (за підтримки МОН України) відбулася підсумкова науково-практична конференція другого туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент».
     Галузева конкурсна комісія розглянула подані на конкурс 15 студентських наукових робіт 26 авторів із 7 країн світу з 18 закладів вищої освіти, серед яких:

• University of Economy in Bydgoszcz (Poland);
  • University of Tartu (Estonia);
  • University of Occupational Safety Management in Katowice (Poland);
  • Casablanca University of Business (Марокко);
  • Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (Poland);
  • Anhui University, Peoples Republic of China;
  • Highway University.
  • Bolashag Academy (Kazakhstan);
  • Eurasian National University name dafter L.N. Gumilyov (Kazakhstan);
  • Kharkiv National University of Internal Affairs;
  • Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського;
  • Запорізький національний університет;
  • Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ;
  • Харківський національний автомобільно-дорожній університет;
  • Полтавський державний аграрний університет;
  • Державний біотехнологічний університет, м. Харків;
  • Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ;
  • Економіко-правничий фаховий коледж Запорізького національного університету.
  • Серед іноземних учасників роботи представляли студенти з Польщі, Естонії, Марокко, Китаю, Руанди, Казахстану.

За результатами засідання журі (галузевої конкурсної комісії) на підставі отриманих рецензій у форматі подвійного «сліпого» рецензування  були обрані конкурсні роботи, автори яких визначені переможцями Конкурсу та взяли участь у підсумковій науково-практичній конференції другого туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент» у режимі відеоконференції на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Від Полтавського державного аграрного університету перемогу та диплом ІІІ ступеня здобула Олексенко Анна Андріївна, здобувачка вищої освіти за ОПП Менеджмент підприємства спеціальності 073 Менеджмент (тема конкурсної роботи «Directions of organizational agility development of the multinational company», керівниця – Воронько-Невіднича Тетяна Вікторівна, к. е. н., доцент, завідувачка кафедри менеджменту імені І. А. Маркіної).

Цінуємо співпрацю з найбільш рейтинговим університетом Казахстану – Євразійським національним університетом імені Л. М. Гумільова, у співпраці зі студентами якого були написані наукові роботи під керівництвом Зось-Кіора Миколи Валерійовича, доктора економічних наук, професора, професора кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної:

• тема конкурсної роботи: «Resource saving», автори: Жубан Мейрамбек Талгатович, Богданова Валерія Сергіївна;
  • тема конкурсної роботи: «Innovation potential», автори: Бейсенов Жанат Серикбайович, Проскура Ольга Сергіївна.

Щиро вітаємо здобувачів вищої освіти, бажаємо творчої наснаги, успіхів та нових наукових звершень!

Діяльність: