Участь викладачів кафедри загальнотехнічних дисциплін у роботі журі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

12–13 лютого 2022 року в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України у 2020/2021 навчальному році, в проведенні якого взяли участь і викладачі інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету.

У складі журі секції «Математичне моделювання» працювали: голова журі к. п. н., доцент кафедри загальної фізики і математики ПНПУ Москаленко О. А., член журі к. п. н., доцент кафедри загальнотехнічних дисциплін ПДАУ Антонець А. В., секретар секції, завідувачка навчальної лабораторії інформатики та обчислювальної техніки кафедри математичного аналізу та інформатики ПНПУ Лозицька С. І.

У складі журі секції «Експериментальна фізика; теоретична фізика» працювали: голова журі к. ф.-м. н., доцент кафедри загальної фізики і математики ПНПУ Іванко В. В., член журі, старша викладачка кафедри загальнотехнічних дисциплін ПДАУ Рижкова Т. Ю., секретар секції к. п. н., доцент кафедри загальної фізики і математики ПНПУ Кузьменко Г. М.

У додатковому складі журі працювали: к. т. н., старший викладач кафедри загальнотехнічних дисциплін ПДАУ Брикун О. М., к. п. н., доцентка кафедри загальнотехнічних дисциплін ПДАУ Овсієнко Ю. І.

Два дні конкурсу показали вміння учнівської молоді презентувати свої наукові здобутки та спілкуватися науковою мовою. Учасники конкурсу завзято проявляли себе в обговоренні питань з різної наукової тематики. Наукові роботи фізичного спрямування стосувалися досліджень щодо сучасних підходів до теорії відносності, неінерціальних систем відліку, передавання енергії електромагнітного поля різними способами, альтернативних і відновлюваних джерел енергії, властивостей різноманітних речовин тощо, які, безперечно, є актуальними і потребують подальших наукових розвідок. Крім того, учні продемонстрували самостійно виготовлені фізичні пристрої та прилади, які викликали наукову зацікавленість у всіх присутніх.

Переможці будуть представляти свої наукові дослідження на наступному етапі конкурсу. Бажаємо всім учасникам конкурсу подальшої реалізації наукових ідей та успіхів!

Аудиторія:

Діяльність: