Студентський науковий гурток «Математичні методи в інформаційних системах» кафедри інформаційних систем та технологій

22 лютого 2021 року відбулось чергове засідання студентського наукового гуртка «Математичні методи в інформаційних системах» під керівництвом доцентки кафедри к.т.н. Одарущенко Олени Борисівни на тему «Типи олімпіадних задач з математики. Задачі на інваріант».

Відомо, що олімпіадні задачі – це математичні задачі, для розв'язання яких обов’язково потрібно застосувати оригінальний підхід. Вони отримали свою назву від популярних змагань школярів і студентів – математичних олімпіад. Під час засідання гуртка було розглянуто декілька типових ідей, які становлять суть задач, а саме задач-ігор, задач на інваріант, з комбінаторики, теорії графів та геометрії.

У засіданні взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» першого, другого і третього років навчання. Всі учасники засідання активно розв'язували запропоновані задачі та обговорювали методики їх розв'язання.

Аудиторія:

Діяльність: