Студент ПДАА посів перше місце в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка

На економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика» 2019/2020 н. р.

На Конкурс надійшло 69 студентських наукових робіт із 43 закладів вищої освіти України. До складу галузевої конкурсної комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика» увійшли 26 провідних науково-педагогічних працівників з 15 закладів вищої освіти та представники економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

На основі обговорення результатів рецензування студентських наукових робіт галузева конкурсна комісія визначила претендентів на перемогу в Конкурсі і запросила до участі в підсумковій науково-практичній конференції авторів 26 студентських наукових робіт, що посіли 1 – 21 місця в рейтингу.

Переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика» став Лесюк Владислав Станіславович – студент магістратури Полтавської державної аграрної академії. Отримав диплом І ступеня.

Лесюк Владислав Станіславович – здобувач вищої освіти ступеня магістр 1 курсу освітньо-професійної програми «Менеджмент організацій» спеціальності «Менеджмент» Навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій Полтавської державної аграрної академії.

Науковий керівник – к.е.н., доцент, докторант, доцент кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Калініченко Олександр Володимирович.

Лесюк Владислав Станіславович – здобувач вищої освіти ПДАА

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та його наукового керівника, бажаємо нових наукових досягнень!

Аудиторія:

Мітки: