Співпраця з ІТ компанією «Кварт-Софт»

25 квітня 2016 року за ініціативи декана факультету економіки та менеджменту доцента Галича Олександра Анатолійовича та кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій відбулося підписання договору про науково-технічну співпрацю між Полтавською державною аграрною академією та ТОВ «Кварт-Софт».

У ході зустрічі на Вченій раді Навчально-наукового інституту економіки та бізнесу було презентовано види співпраці, визначено пріоритетні напрями спільної роботи щодо впровадження програмних продуктів компанії в навчальний процес здобувачів вищої освіти.

Представники ТОВ «Кварт-Софт», Генеральний директор Кондратюк С. І. та директор з перспективного розвитку Кондратюк М. І. охарактеризували можливості інформаційної системи Soft.Farm щодо комплексного використання як в роботі конкретного аграрного підприємства, так і в роботі фахівця з управлінського та аналітичного профілю.