Сенсація чи закономірність: 1 курс спеціальності 073 Менеджмент ПДАА – І місце на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт

4 червня 2021 року відбувся ІІ тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 073 Менеджмент, який проходив на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Співорганізаторами Конкурсу є закордонні навчальні заклади: Університет Матея Бела (Словаччина), Інститут технологій і бізнесу (Чехія), Вища школа європейських і регіональних досліджень (Чехія), Барановицький державний університет (Білорусь), Євразійський університет імені Л.Н. Гумільова (Казахстан), Карагандинський державний індустріальний університет (Казахстан), Алітус Коледж Університету прикладних наук (Литва), Люблінська політехніка (Польща), Вроцлавський економічний університет (Польща).

Метою конкурсу є активізація процесів інтеграції України в європейський освітньо-науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді тощо.

Разом зі студентами Білоруського державного аграрно-технічного університету, Євразійського національного університету ім. Л. М. Гумильова, Університету в Тернаві та ін. у конкурсі прийняли участь здобувачі вищої освіти 1 курсу !!! спеціальності 073 Менеджмент Полтавського державного аграрного університету: Малашенко Анна, Станкевич Дар’я, які отримали диплом І ступеню!!!

Малашенко Анна       Станкевич Дар’я

Наукова робота на тему «Вплив пандемії Covid-19 на розвиток світової економіки» була підготовлена під керівництвом к.е.н., доцента, доцента кафедри менеджменту Іщейкіна Т. Є. Слід відмітити, що наукова робота була виконана та захищена англійською мовою. Члени журі відзначили актуальність обраної теми наукового дослідження, змістовність роботи, аргументованість та чіткість відповідей на запитання.

Переможці конкурсу отримали нові знання, враження та позитивний досвід участі у міжнародному конкурсі.

Вітаємо переможців та їх керівника!

Аудиторія:

Мітки: