Професійний розвиток і креативні підходи до активізації навчання

Полтавський державний аграрний університет спільно з Центром українсько-європейського наукового співробітництва з 2 жовтня до 12 листопада 2023 року проводив Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації «Креативні підходи та методи активізації навчальної діяльності здобувачів вищої освіти».

Спікеркою заходу була Тетяна Олександрівна Сазонова, к. е. н., доцентка, доцентка кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної.

Протягом ZOOM-зустрічей спікерка з позиції власного досвіду висвітила такі питання:

• методи розвитку критичного мислення, комунікативних навичок і вміння працювати в команді у здобувачів вищої освіти;
  • проєктні та ігрові методи навчання;
  • ефективне оцінювання та систематична рефлексія.

Презентації були насичені власними прикладами та практичними кейсами.

Усі зустрічі викликали неабияку зацікавленість учасників заходу, відбувалося активне обговорення усіх наболілих питань та обмін власним досвідом і напрацюваннями. За підсумками проведення підвищення кваліфікації усі учасники отримали сертифікати. Слухачі почерпнули багато нової корисної інформації, яку можна буде використовувати в подальшій викладацькій практиці.

Організаційну підтримку заходу здійснював відділ із забезпечення освіти дорослих та інноваційного розвитку навчально-наукового центру інформаційно-комунікаційних освітніх технологій та освіти дорослих.

Діяльність: