Поєднання науки та виробництва в Полтавському державному аграрному університеті

Сьогоднішня наша історія про можливості, які надає навчання в ПДАУ. А саме, про ступеневість вищої освіти.
Окрім бакалаврату, в Полтавському державному аграрному університеті можна здобути ступінь магістра, кандидата та доктора наук. Багато наших випускників (і не тільки наших) продовжують своє навчання у стінах ПДАУ.
Наприклад, дві колишні студентки факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва Вікторія Скринник та Ірина Марунич, ставши бакалаврами, вже встигли себе зарекомендувати у якості висококваліфікованих спеціалістів на реальному виробництві.
Вікторія працює на ТОВ НВП «Глобинський свинокомплекс», а Ірина стала старшим пакувальником відділення з виробництва м'ясних напівфабрикатів ТОВ «Глобинський м'ясокомбінат» (ТМ Глобино).
Проте дівчата навіть не планують зупинятися на цих здобутках, та вирішили продовжити навчання у магістратурі ПДАУ.
Слід зазначити, що студенти старших курсів та магістранти мають можливість поєднувати навчання на денній формі з роботою на виробничих об’єктах стейкхолдерів, тим самим здобуваючи не тільки ґрунтовні знання, а й неоціненний досвід!
Тому не зволікай та скоріш приєднуйся до ПДАУ.
Тут ти знайдеш своє…