Пленарне засідання Міжнародної науково-практичної конференції

18 листопада викладачі кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної та здобувачі вищої освіти всіх рівнів у дистанційному форматі взяли участь у пленарному засіданні Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи розвитку економіки: світові та національні аспекти», організатором якої був Одеський державний аграрний університет. У конференції взяли участь близько 179 учасників.     Із вітальним словом до учасників заходу звернувся Олег ГОРБ, проректор з науково-педагогічної, наукової роботи Полтавського державного аграрного університету.
     Основними  тематичними напрямами роботи конференції були:

Секція 1. Інформаційно-аналітична підтримка управління сучасними бізнес-процесами.
     Секція 2. Менеджмент і маркетинг як інструменти забезпечення сталого розвитку соціально-економічних систем.
     Секція 3. Організаційно-економічні механізми забезпечення сталого розвитку національного господарства.
     Секція 4. Виклики та перспективи інтеграції національних економік у глобальний економічний простір.
     Секція 5. Облік, аудит та оподаткування як фактори розвитку економіки.

Учасники конференції сфокусували увагу  на своєчасності та важливості постійної комунікації з колегами, можливостях збагатитися новими знаннями у сфері економіки та управління.
     Бажаємо всім учасникам та її організаторам професійної самореалізації та плідної  роботи на благо України!

Діяльність: