Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників ПДАА

З 17 по 28 лютого 2020 року для науково-педагогічних та педагогічних працівників академії проходили курси підвищення кваліфікації за дистанційною (on-line) формою на тему «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності». Навчання проводили викладачі Навчально-наукового інституту неперервної освіти і туризму НУБіП України. Організаційну підтримку забезпечував відділ із забезпечення освіти дорослих та інноваційного розвитку Навчально-наукового інституту комунікаційних та інноваційних освітніх технологій.

Програма підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників з інноваційної спрямованості педагогічної діяльності передбачала такі основні теми:
- освіта дорослих: реалізація освітніх програм в системі неперервної освіти;
- про систему забезпечення якості освіти  у ЗВО;
- про наповнення електронного освітнього середовища;
- культура професійного мовлення викладача;
- напрями застосування інформаційно-комунікаційних технологій викладачами закладів вищої освіти;
- виховання особистості майбутніх фахівців у процесі професійної підготовки;
- педагогічний конфлікт: структура, сфера, динаміка;
- професійне вигорання: сутність та шляхи профілактики.
Підвищення кваліфікації було проведено для викладачів академії та її структурних підрозділів. За результатами навчання усі слухачі отримають свідоцтва. Наступна сесія буде проведена у жовтні 2020 року.