Підписуємо меморандум – співпрацюємо з місцевим самоврядуванням

13 листопада 2018 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування та Полтавською державною аграрною академією, а також рядом об’єднаних територіальних громад Полтавщини:

• Пирятинською міською об’єднаною територіальною громадою,
  • Білоцерківською сільською об’єднаною територіальною громадою,
  • Терешківською сільською об’єднаною територіальною громадою,
  • Щербанівською сільською об’єднаною територіальною громадою,
  • Мачухівською сільською об’єднаною територіальною громадою.

«Полтавщина стане одним із регіонів, який долучиться до впровадження пілотного проекту з утворення незалежних провайдерів безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад. Це черговий крок назустріч об’єднаним територіальним громадам, що сприятиме отриманню мешканцями віддалених сіл фахової правової допомоги», – зазначив народний депутат України, радник Міністра юстиції України Ігор Алексєєв.

В межах цієї співпраці на нашу академію покладено відповідальну місію – забезпечувати науковий супровід проекту.

Від ПДАА Меморандуму про співпрацю підписала ректор академії, професор В. І. Аранчій.

В урочистому підписанні Меморандуму брали участь декан факультету економіки та менеджменту к.е.н., доцент О. А. Галич, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування д. держ. упр., професор Т. М. Лозинська, викладачі кафедри, молоді науковці (аспірант кафедри, випускник академії зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування», депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов, аспірантка кафедри І.В.Різник та магістр спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Сергій Куріпта).

Участь академії в різноманітних заходах у рамках співпраці з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, органами місцевого самоврядування дозволить долучитись нашим викладачам та студентам до сучасних проектів та цікавих наукових заходів, здобути неоціненний досвід взаємодії з громадськими організаціями, органами публічної влади.

Зустріч учасників підписання Меморандуму за круглим столом

Аспірант Олександр Глазов та доцент кафедри публічного управління та адміністрування І.М.Шупта

Професори кафедри публічного управління та адміністрування О.І.Сердюк та В.П.Писаренко

Магістр спеціальності Публічне управління та адміністрування Сергій Куріпка та аспірантка кафедри І. В. Різник